fryzjereczka1
24.10.06, 22:17
Jestem fryzjerem i na temat pianki volum lift moge wypowiedziec sie w samych
superlatywach, naprawde jest świetna efekt uniesienia włosów utrzymuje sie do
3 dni,w dużej mierze zalezy to również od satnu włosów i ich szybkości w
przetłuszczaniu sie, używam jej na codzień w pracy i jest naprawde świetna
godna poleceniu.