Dodaj do ulubionych

Volume Lift L'Oréal Professionnel

24.10.06, 22:17
Jestem fryzjerem i na temat pianki volum lift moge wypowiedziec sie w samych
superlatywach, naprawde jest świetna efekt uniesienia włosów utrzymuje sie do
3 dni,w dużej mierze zalezy to również od satnu włosów i ich szybkości w
przetłuszczaniu sie, używam jej na codzień w pracy i jest naprawde świetna
godna poleceniu.
Obserwuj wątek
    • bettyp3 Re: Volume Lift L'Oréal Professionnel 17.08.07, 05:13
      ja moge powiedziec ze jedynie co robi to niesamowicie skleja moje
      naturalnie krecone wlosy ,a zarazem klei je,staja sie nieestetyczne
      i wygladaja niezdrowo.nie lubie tej pianki od samego poczatku kiedy
      ja kupilam!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka