Dodaj do ulubionych

dzien mamy

IP: 157.25.119.* 26.05.03, 14:04
Niestety z powodu dzielacej nas odleglosci moge mojej mamie wyslac tylko e-
mail z zyczeniami. jaki wierszyk - nie mam pomyslu. podpowiedzcie cos fajnego.

Obserwuj wątek
    • wojtow Re: dzien mamy 27.05.03, 16:52
      Najlepiej cos od serca wlasnymi slowami :)

      Ania
      stronakobiet.w.interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka