Gość: bas IP: 157.25.119.* 26.05.03, 14:04 Niestety z powodu dzielacej nas odleglosci moge mojej mamie wyslac tylko e- mail z zyczeniami. jaki wierszyk - nie mam pomyslu. podpowiedzcie cos fajnego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojtow Re: dzien mamy 27.05.03, 16:52 Najlepiej cos od serca wlasnymi slowami :) Ania stronakobiet.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś