Dodaj do ulubionych

Ziaja Nuno

26.07.07, 13:59
Mam pytanko-chodzi mi o krem tonujacy z nowej serii Ziaja Nuno.
www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18319
Dziewczyny z Wizazu sa nim zachwycone a cena nie powala na kolana, ale ...kto
pyta nie bladzi,wiec do sedna!Czy uwazacie ze krem nada sie do cery
tradzikowej? Zazwyczaj uzywalam mocno kryjacych podkladow(Vichy Dermablend)bo
w przypadku mojej cery to koniecznosc. Zdaje sobie sprawe z tego ze krem
tonujacy jest duzo lzejszy i ma duzo slabsze wlasciwosci kryjace a nie chce
bawic sie w opcje krem plus korektor.Czy jest sens siegac po Nuno? Czekam na
odpowiedzi Dziewczyn z problematycznymi cerami, bo wyobrazam sobie ze w
przypadku ladnych cer ten kremik moze byc niezawodny
Obserwuj wątek
    • czarodziejka87 Re: Ziaja Nuno 26.07.07, 14:11
      Mam jeszcze jedno pytanko. Dziewczyny z Wizazu krytykuja obecnosc skladnika SLS
      z serii Nuno. Co to za skladnik i dlaczego jest szkodliwy???
      • czarodziejka87 Re: Ziaja Nuno 26.07.07, 14:12
        w zelu myjacym z serii Nuno*
      • justa_79 Re: Ziaja Nuno 26.07.07, 14:20
        a czemu nie zapytasz albo po prostu nie przeczytasz o tym na Wizażu?
      • elgoog Skrót SLS 27.07.07, 11:43
        Chodzi o "Sodium Laureth Sulfate". Przeczytaj ten artykuł:

        ascosmetics.com.pl/Raport%20CIR.htm

        Dodam jeszcze dla negatywnie nastawionych do tego składnika tego linka:
        www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
    • elgoog Re: Ziaja Nuno 27.07.07, 11:40
      Chodzi o "Sodium Laureth Sulfate". Przeczytaj ten artykuł:

      ascosmetics.com.pl/Raport%20CIR.htm :)
    • paulinaa Re: Ziaja Nuno 27.07.07, 11:46
      mas zcere trądzikowa i aktujesz ją mocno kryjącym podkładem? to ty w zyciu tego
      trądziku nie wyleczysz
      • tora83 Re: Ziaja Nuno 27.07.07, 11:49
        To, ze podklad jest kryjacy nie znaczy, ze jest ciezki. Obecnie podklady
        korygujace, tym bardziej apteczne, takie jak Dermablend czy Unifiance LRP wcale
        nie sa ciezkie, nie zatykaja porow skory, powiem wiecej - ze sa stworzeone
        wlasnie dla osob z takimi problemami. Wiec wyluzuj i daj dziewczynie spokoj.
        Ciekawe, czy gdybys miala mocno problematyczna cere wolalabyc biegac po miescie
        saute?
      • czarodziejka87 Re: Ziaja Nuno 30.07.07, 00:11
        Popieram tore83 i zastanawiam sie, jakich podkladow uzywalabys Ty majac okropne
        krostki na twarzy. Uzywanie podkladow nie szkodzi cerze, zaden dermatolog Ci
        tego nie potwierdzi. A tak jak wspomniala Tora, tego typu podklady sa
        przeznaczone wlasnie dla cer problematycznych
        Dermablend kosmetyka korekcyjna- intensywnie kryjący podkład korygujący SPF 30

        Kryje rozległe oraz miejscowe zmiany skórne.

        Wskazania: bielactwo, naczyniaki, pękające naczynka, trądzik różowaty, trądzik,
        cienie pod oczami, zaburzenia barwnikowe, oparzenia, blizny pooperacyjne i inne.

        Właściwości: dzięki zawartości 40% pigmentów, kryje zmiany skórne dwukrotnie
        mocniej niż tradycyjne podkłady
    • roloc Re: Ziaja Nuno 29.07.07, 01:43
      Nie mam cery problematycznej,ale i moja po Nuno świeci się jak psu ... :/
      Poza tym krem jest całkiem w porządku,kryje dobrze tylko drobne
      przebarwienia,czerwone plamki po przyszczach (jak to tonujący). Tylko jakoś
      ostatnio coś mnie trochę wysypało i węszę co to. Odstawiłam krem i zobaczy się
      czy to jego wina.
    • klymenystra Re: Ziaja Nuno 29.07.07, 11:36
      gdzie mozna to kupic w krakowie? bo w rossmanie nie widzialam.
      • kasiab71 Re: Ziaja Nuno 29.07.07, 12:10
        Spróbuj w Firlicie (np. na Szewkiej lub Długiej), tam zazwyczaj mają duży wybór
        kosmetyków Ziaji. Możesz też w Galerii Centrum. I w aptekach.
        • klymenystra Re: Ziaja Nuno 29.07.07, 16:11
          dzieki bardzo :)
          na razie kupilam bielende, zobaczymy, jak mi nie podpasuje, to pojde po ziaje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka