Dodaj do ulubionych

trwałość kosmetyków

06.01.08, 19:48
Napiszcie proszę, jak to jest z trwałością kosmetyków. Na balsamach
do ciała termin ważności to ok 2-3 lata, ale od otwarcia np.6
miesięcy. Jak to jest naprawdę? W końcu wylewam ten balsam na dłoń,
więc w jaki sposób się on psuje? Czy przestrzegacie tych terminów od
otwarcia tubki, słoiczka?
Obserwuj wątek
    • littlefrog Re: trwałość kosmetyków 06.01.08, 19:51
      ja wszystkie kosmetyki zuzywam w przeciągu 2-3 miesięcy więc ciężko mi powiedzieć :)
    • justa_79 Re: trwałość kosmetyków 06.01.08, 21:01
      w momencie, gdy po raz pierwszy otworzysz opakowanie, do środka
      zaczyna dostawać się powietrze, dlatego kosmetyk szybciej się psuje.
      tak, przestrzegam tych terminów, zwykle kosmetyk zużywa się o wiele
      szybciej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka