domiska75
06.01.08, 19:48
Napiszcie proszę, jak to jest z trwałością kosmetyków. Na balsamach
do ciała termin ważności to ok 2-3 lata, ale od otwarcia np.6
miesięcy. Jak to jest naprawdę? W końcu wylewam ten balsam na dłoń,
więc w jaki sposób się on psuje? Czy przestrzegacie tych terminów od
otwarcia tubki, słoiczka?