Dodaj do ulubionych

jeśli nie MF, to co innego?

04.02.08, 16:50
Zakochałam sie w MF 2000 calorii. Jeśli nie ten, to jaki polecacie inny?
Mam rzęsy średnio gęste i średnio długie.
Nie znam jakości Rimmela ani tym podobnych. chciałabym z tej półki cenowej
coś, ale boję się, że mogę nie trafić. Nie chcę mega długich rzęs ani aby
wyglądały ajk sztuczne. Chcę je na co dzień podkreslać i tyle.
Co polecacie?
Obserwuj wątek
    • malange Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 16:53
      Telescopic Clean Definition
      • nuova Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 16:59
        malange napisała:

        > Telescopic Clean Definition

        Dwie wersje: srebrna i złota (?) O co chodzi?
        • malange Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 17:05
          Srebna (Clean Definitoin) - naturalny efekt, złota - efekt sztucznych rzęs.
    • nuova Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 21:03
      A Rimmel?, Astor?, Manhattan? Jakie wrażenia?
      Które tusze [mogą być wodoodporne] nadają się do zastosowania dla mnie, aby nie
      rozszesywały rzęs, bo wtedy wygladają wg mnie jak sztuczne rzęsy.
      > Mam rzęsy średnio gęste i średnio długie.

      A tak przy okazji, to czy "wierzycie" w moc podkręcania rzęs? Jest taki tusz,
      który faktycznie podkręcał wasze rzęsy? Ja nie spotkałam, ale może, może ;)
      • malange Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 21:57
        Do podkręcania niezastąpiona jest zalotka :)
    • kamika25 Re: jeśli nie MF, to co innego? 04.02.08, 23:16
      Ja również polecam Telescopic Clean Definition
    • slotna Re: jeśli nie MF, to co innego? 05.02.08, 01:45
      Podkrecanie - imho zalezy od sposobu nakladania tuszu. Nie uzywam zalotki, rzesy mam z natury proste, a lata praktyki zrobily swoje i podkrecam je samym tuszem przeslicznie.

      Naturalny efekt: MF 2000 ca mam wlasnie i jest ciut za mocny na dzien, a za slaby na wieczor imho :) Najbardziej naturalny efekt ze wszystkich jakie wyprobowalam daje Oriflame taki z b.gesta prosta szczoteczka, niestety nie pamietam teraz nazwy, ale moge pozniej sprawdzic. Coup de Theatre Bourjois tez daje taki efekt jesli sie uzyje tylko tuszu, bez bazy; cenowo Oriflame wypadaja jednak n razy lepiej:)

      Tusze Rimmela BARDZO lubie i mimo eksperymentow zawsze do nich wracam, kupuje po kolei wszystkie i odradzam tylko ten z plastikowa szczoteczka - tusz sam w sobie ekstra, szczoteczka maksymalnie do bani (zuzylam go wygrzebujac szczoteczka od innego ich tuszu, ale niewygodne to bylo masakrycznie). Ten z grzebykiem jest rewelacyjny, ale trzeba sie nauczyc tym malowac, na poczatku sklejal mi rzesy jak cholera.
    • nuova Re: jeśli nie MF, to co innego? 18.02.08, 16:11
      a co sadzicie o mf masterpiece? nie bedzie zbyt mocno rozczesywal moich rzes?
    • ania2613 Re: jeśli nie MF, to co innego? 19.02.08, 11:05
      ja sie z mf przerzucilam na astora i jestem b. zadowolona, do tej
      pory uzywalam lycra cos tam, ;)
      • amorphina maybelline great lash 26.02.08, 14:59
        jak do tej pory jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek mialam (i to
        kilka razy) pomijajac marke i cene bo nie sa zachecajace
        niemniej wiem czemu rzeczywiscie jest tak czesto uzywany przy
        pokazach mody
        bo jest naprawde swietny
        :)
        • nuova Re: maybelline great lash 26.02.08, 15:57
          > pomijajac marke i cene

          Przyznam, że nie znam jego ceny - czy mozesz mi przybliżyć? Mam na mysli cene
          sklepową nie z allegro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka