Dodaj do ulubionych

Farba Poly Brillance

IP: *.tlsa.pl 03.09.03, 13:21
Schwarzkopfa,chodzi mi konkretnie o kolory blond.Czy ona jest dobra,kolor
trwały,nie żółknie,nie niszczy bardzo włosów? Mam ochotę spróbować,ale
chciałabym poznać opinie znających się na rzeczy,bo farba ta nie jest jakoś
szczególnie popularna.
Pzdr:)
Obserwuj wątek
    • Gość: E. Re: Farba Poly Brillance IP: *.tlsa.pl 04.09.03, 09:44
      Naprawdę nikt nic nie wie???
    • Gość: ewag Re: Farba Poly Brillance IP: *.bredband.skanova.com 10.09.03, 21:09
      ja uzywalam wiele farb.ostatnio jestem wierna schwarzkpfowi poly blond.bardzo
      fajny jest odcien b. jasny blomd naturalny i b. jasny blond platynowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka