Gość: E.
IP: *.tlsa.pl
03.09.03, 13:21
Schwarzkopfa,chodzi mi konkretnie o kolory blond.Czy ona jest dobra,kolor
trwały,nie żółknie,nie niszczy bardzo włosów? Mam ochotę spróbować,ale
chciałabym poznać opinie znających się na rzeczy,bo farba ta nie jest jakoś
szczególnie popularna.
Pzdr:)