Dodaj do ulubionych

nowe Normaderm Vichy

IP: *.artcom.pl / 192.168.33.* 06.09.03, 20:04
Chciałam zapytać, czy któraś z Was uzywała juz nowego Normaderm Vichy,
nawilżajacego, ktore wg reklamy powinno likwidowac niedoskonalosci skory?
Jesli tak, to jakie wrażenia? Do Vichy podchodzę z dystansem, bo oni często
mają w kremach za duzo drazniacych substancji, ale zastanawiam sie nad kupnem
tego nowego...
Obserwuj wątek
    • Gość: ani Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.03, 10:17
      wczoraj pierwszy raz nałożyłam sobie to cudo na twarz , wrażenie bardzo
      pozytywne : twarz bardzo matowa , zapach ładny , no i rzeczywiście delikatnie
      złuszcza tak jak jest napisane na ulotce , niestety nie wiem czy jest tak
      doskonały jakiego oczekuję bo to sie okaże póżniej , po dłuższym używaniu.

      też mam nierówności i takie tam nie wiadomo co .

      ani
      • Gość: inka Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.03, 12:43
        a ile kosztuje ten kremik?
        • bum4 Re: nowe Normaderm Vichy 07.09.03, 14:22
          mam tonik z tej serii i jestem bardzo zadowolona, po pierwsze cudnie pachnie
          kwiatami, po drugie dokladnie oczyszcza mi pory a po trzecie skora nabiera
          blasku..cudo

          Ola


          PS> Kremik kosztuje chyba ok. 64zl
          • Gość: inka Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.BMJ.net.pl 07.09.03, 15:27
            Dzięki Olu!

            o tonik też jest :)

            a nie wiecie co jeszcze wchodzi w skład tej serii?
            jest coś do mycia buzi?

            bo ja potrzebuję:
            coś do mycia buzi
            tonik
            krem

            • bum4 Re: nowe Normaderm Vichy 07.09.03, 15:45
              Gość portalu: inka napisał(a):

              > Dzięki Olu!
              >
              > o tonik też jest :)
              >
              > a nie wiecie co jeszcze wchodzi w skład tej serii?
              > jest coś do mycia buzi?
              >
              > bo ja potrzebuję:
              > coś do mycia buzi
              > tonik
              > krem
              >


              Jest jeszcze zel:)))) z pompka:)) Wiec bardzo poreczny i jak wykoncze Effaclar
              to ide po Normaderm:)

              cena to ok. 40 zl


              Ola
              • Gość: inka Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.BMJ.net.pl 08.09.03, 23:07
                o to super!

                Jeszcze raz wilekie dzięki Olu :)
            • Gość: justy Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.library.pl 07.09.03, 16:20
              Gość portalu: inka napisał(a):
              > a nie wiecie co jeszcze wchodzi w skład tej serii?

              żel do mycia z opakowaniem z pompką
              tinik
              krem
              korektor (1 odcień)
              • Gość: justy Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.03, 22:07
                oraz już wkrótce: żel do mycia twarzy w tubie.
                • Gość: inka Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.BMJ.net.pl 08.09.03, 23:08
                  Justy Tobie tez bardzo dziękuję za informacje!
                  • Gość: balbina_alexandra Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.03, 23:36
                    Nie jestem zadowolona z tej serii. Krem na razie znam z próbek ale
                    połaszczyłam się na tonik z tej serii, pisałam już kiedyś o tym. Tonik w
                    aptece pachniał bardzo ladnie, na waciku w domu zapach alkoholu jest zbijający
                    z nóg. Dobrze oczyszcza ale podraznia wrazliwą cerę. Policzki mnie pieką i są
                    wysuszone. Podobno żel jest bardzo dobry... może dam tej serii jeszcze jedną
                    szansę na razie ten tonik mnie do niej zniechęcił.
    • Gość: Nika Do dziewczyn, które używały... IP: 195.187.102.* 09.09.03, 08:01
      Mam pytanko - czy w składzie tej serii znajduje sie kwas
      salicylowy (głównie chodzi mi o krem i żel do mycia twarzy)?
      • Gość: lulea Re: Do dziewczyn, które używały... IP: *.pl / 192.168.1.* 09.09.03, 08:46
        alkohol w kremie jest na drugiej pozycji w skłądzie, zaraz za wodą, krem ma
        konsystencję żelu i dla skóry mieszanej nie jest zbyt komfortowy. Zawiera kwas
        salicylowy i kwas glikolowy, ale sa to różne kwasy, i musza działać w różnym
        Ph aby były skuteczne, zreszta sa na dalekich miejscach w skłądzie, więc nie
        ma ich tam za wiele (pwnie dali je dla czystego sumienia) i nie wiadomo czy
        mają siłe złuszczać. Po trzecie krem zawiera hammamelis czyli oczar
        wirginijski, który bardzo często drazni i uczula. Moim zdaniem nie jest to
        krem dla cery mieszanej lub koło 28-30 roku zycia, choc jest zalecany
        szerokiej rzeszy młodeych kobiet.
        • Gość: Nika Re: Do dziewczyn, które używały... IP: 195.187.102.* 09.09.03, 08:50
          Dzięki... Czyli nie dla mnie - niestety jestem uczulona
          na kwas salicylowy... A nie wiesz jak z żelem do mycia
          twarzy - też tam ten kwas salicylowy jest?
          • Gość: isa Re: Do dziewczyn, które używały... IP: *.artcom.pl / 192.168.33.* 09.09.03, 10:37
            Problem z Vichy jest ten, że zawiera duzo alkoholu :/ Mnie wszystko do tej pory
            podrażniało - liczyłam, że ten nowy krem będzie lepszy...
    • myshen82 Re: nowe Normaderm Vichy 09.09.03, 16:22
      a czy on się nie roluje jak się nałoży podklad???
      bo dla mnie to duża inwestycja a część kremów Vichy tak
      działa...
      • Gość: justy Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.03, 16:50
        poproś o próbkę. "stary" krem normadem miał skłonność do wałkowania sie
        (szczególnie nałożony w nadmiarze). "nowy" bardzo szybko sie wchłania i mnie
        sie nie roluje.
        • balbina_alexandra Re: nowe Normaderm Vichy 09.09.03, 20:39
          Justy ma rację. Nie znam starego, ale ten nowy kremik Normaderm nadaje się pod
          podkład, nie wałkuje się.
    • Gość: maga100 Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 09:44
      W związku z tym, że w składzie tego kremu są kwasy i alkohol, czy mozna go
      używać w ziemie przy 15 stopniowych mrozach?????
      Jak sądzicie???
      Noszę się z zamiarem kupna kremu i żelu do mycia buzi, ale chciałąbym mieć
      pewność, ze będzie to trafiony wydatek, ponieważ w ostatnim czasie wywaliłam
      już kupę kasy na super kremy matujące, które u mnie niestety nie skutkowały.
      Vichy mam w próbce, smaruję się nim drugi dzień i jak na razie jestem
      zadowolona.
      maga
      • Gość: justy Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.10.03, 15:29
        sam krem normaderm to moze być za mało na chłodne dni, bo wchłania się
        błyskawicznie i skóra nie jest chroniona. mozesz stosowac krem normaderm + krem
        (z filtrem) nawilżający.
    • Gość: M Re: nowe Normaderm Vichy IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 09.10.03, 11:27
      a ja mam na kosmetyki Vichy ewidentne uczulenie albo cos. Po normadermie
      kremie, oczywiscie wysyp pojedynczych wypryskow, ten rodzaj pojawia mi sie po
      dowolnym kosmetyku tej firmy. Cos tam musi byc w skladzie,czego moja skora nie
      toleruje.
      A Neostrate uwielbia. Czekam na to, keidy w Poslce pojawi sie kolorowka
      Neostraty. Ktos uzywal? M.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka