Gość: isa
IP: *.artcom.pl / 192.168.33.*
06.09.03, 20:04
Chciałam zapytać, czy któraś z Was uzywała juz nowego Normaderm Vichy,
nawilżajacego, ktore wg reklamy powinno likwidowac niedoskonalosci skory?
Jesli tak, to jakie wrażenia? Do Vichy podchodzę z dystansem, bo oni często
mają w kremach za duzo drazniacych substancji, ale zastanawiam sie nad kupnem
tego nowego...