Dodaj do ulubionych

rouge baiser

08.08.08, 13:59
co to za firma? Jakoś nigdy nic o niej nie słyszałam, nie widziałam stoisk
firmowych, reklam. Nic nie ma na wizażu, ani w wyszukiwarce forum.kupiłam w
ich sklepie internetowym pomadkę za prawie 50 zł, strasznie podobał mi się
kolor, ale jestem w szoku z powodu ceny. Chyba przepłaciłam :(
Testowałyście produkty tej firmy?
Obserwuj wątek
    • kasiaj_siwunia Re: rouge baiser 14.09.08, 23:37
      Podbijam wątek bo jestem bardzo ciekawa, gdzie w Polsce, a
      konkretniej może w Wielkopolsce można kupic kosmetyki do makijażu
      tej firmy? Są dostępne w jakichś sieciówkach? Deborah jest w
      Douglasie a Rouge Baiser?
      Wie ktoś?
      • kasiaj_siwunia Re: rouge baiser 26.09.08, 00:49
        hop hop? ktokolwiek wie coś na ten temat??? dalej dziewzcyny,
        podziecie się wiedzą!! :)
        • sankanda Re: rouge baiser 26.09.08, 09:45
          rouge baiser to historia ;)
          • kasiaj_siwunia Re: rouge baiser 20.10.08, 22:13
            Wyciągam wątek, pardon.
            A wyciągam dlatego,że już się zdążyłam pogodzić, że nie dane mi
            będzie poznać kultową szminkę a tu nagle, w najnowszym numerze TS
            prezentowana jest właśnie ona!!! Jak to w końcu jest?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka