Dodaj do ulubionych

Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON]

    • nika2004 Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 27.08.08, 22:48
      Możesz wstawić te fotki tak żeby było cos widać - tych nie moge otworzyć.
      • minniemouse Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 28.08.08, 00:00
        chyba nie spodziewasz sie ze Polki, nawet mlode, rozumieja ze w
        dzisiejszych czasach regulowane brwi u faceta, ogolona lub przycieta
        klatka piersiowa, manicure, biale zeby itp to oznaka po prostu
        higieny i osobistej kultury.
        One ciagle sa na etapie zapuszczonych, zarosnietych, smierdzacych
        goryli
        ktorych pieszczotliwie nazywaja "miskami". bleee.

        a ty wygladasz zupelnie normalnie.
        bardzo dobrze ze dbasz o siebie, ja tez nie znosze brwi-
        krzaczorow, unibrow, i w ogole wystajacych powykrecanych
        niezadbanych klakow z piersi, szyi, nosa, uszu. a juz na plecah -
        bleeee!

        fryzura rzeczywscie za wysoka - lepiej zrob cos a la Ross z
        Przyjaciol. poza tym dobrze wygladasz.

        Minnie
        • rhodeisland minie 28.08.08, 00:08
          O ile glosy na temat owlosienia klatki sa podzielone, to chyba
          zadnej kobiecie nie podobaja sie wlosy na plecach, nie mowiac juz o
          tych wystajacych z nosa albo uszu. Godza sie na to, bo boja sie
          obrazic swojego partnera albo probowaly sugerowac depilacje, ale
          spotkala je taka reakcja, ze daly spokoj. Ciekawa jestem, jak ci
          zarosnieci mezczyzni zareagowaliby gdyby ich partnerki mialy
          wystajace wlosy z nosa, wasik, owlosione nogi albo okolice bikini?
          • minniemouse Re: minie 28.08.08, 09:47
            o yeah??? zdziwilabys sie moja droga ile ja sie tu przy okazji
            naczytalam wypowiedzi broniacych "rozkosznych miskow", i wierz mie
            nie dotyczy to tylko klatki piersiowej. przeciez w samym tym
            watku "postepowe Polki" wybrzydzaja na normalnie, schludnie
            wygladajacego faceta.
            Prawdziwy polski mezczyzna dla Polek to zarosniety, NATURALNY goryl.
            bez wyregulowanych brwi, bez manicuru.
            taki zadbany w Polsce to moze byc tylko pedal.


            Minnie
            • nelly87 Re: minie 28.08.08, 21:20
              Facet i manicure??? Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
          • minniemouse Re: minie 28.08.08, 09:51
            """Ciekawa jestem, jak ci
            zarosnieci mezczyzni zareagowaliby gdyby ich partnerki mialy
            wystajace wlosy z nosa, wasik, owlosione nogi albo okolice bikini?"""

            hahahahaha!! no jak? tu same kobiety przeciez twierdza ze ich
            faceci lubia je "naturalne" a skoro bozia im dala wlosy na nogach to
            musza tam byc.
            a wlosy na lonie sa bardzo potrzebne- to bariera dla zarazkow.
            bardzo niezdrowo jest sie "tam" golic. hehehe...

            Minnie
            • ktostam22 Re: minie 28.08.08, 21:13
              ODPOWIEDŹ:


              "minniemouse": dobrze powiedziane. A nawiazujac do tego,co powiedzialas,
              to ciekawe czy brudne i krzywe zeby też sa dla wielu kobiet męskie, co,
              dziewczyny? [ŁAŁ!}
              A czy wlosy w nosie tez są męskie? (very sexy...)
              A czy włosy na palcach u nóg też nadają męskości, ? [Mrrr..]
              Czy brud pod paznokciami u stop i dloni tez? (SEXY)

              To takie najgorsze cechy faceta :D Nawet nie mam nic przeciwko lekkim wlosom na
              klacie, gdybym mial lekkie, moze bym nie golil. Byle nie na szyi.

              --

              "anka33_online" (Masakra,na manicure tez chodzisz?)

              ODP: haha, mentalnie jesteś w średniowieczu :D

              --

              Dodaje swoje fotki: cygan.fasthost.pl/jaaa.jpg

              1 - Stara fryzura, czasy gdy ludzie na ulicy brali mnie za pedala i sie
              odwracali. Skosna grzywka dobrana pod ksztalt twarzy.

              2 - dzisiejszy dizajn :p Krotka frywolna.

              --

              Prosze o ocene twarzy i tego, na ile wyglądam ?
              • nitulina Re: minie 28.08.08, 22:42
                wogule pisze się w ogóle, a wracając do meritum to Twoja twarz jecs
                całkowicie pozbawiona wyrazu i oznak myślenia, tego nie kupisz w
                żadnym sklepie kosmetycznym...
                • minniemouse Re: minie 28.08.08, 23:50
                  do Ktostam:
                  nie przejmuj sie glupimi gesiami ktorym nie wiadomo o co chodzi.
                  one zreszta same nie wiedza o co im chodzi :)

                  wygladasz DOBRZE, inteligentnie, z powodzeniem mozesz probowac byc
                  modelem.
                  model wcale nie musi byc cukierkowo ladny, ale musi miec to "cos".
                  byc moze ze przy odpowiednim uczesaniu, pozycji, swietle, to 'cos'
                  sie z ciebie wydobedzie.
                  jeden z modeli ktory sie swietnie prezentowal w pewnym konkursie byl
                  w ogole nieprzystojny z twarzy:
                  images.showhype.com/uploads/photos_large/2008/03/07/lauren-conrad-model-casting-call.jpg
                  www.teamrt.com/images/TN11456_birleanu.jpg

                  ale jak widzisz mial to "cos".

                  nadal dbaj o siebie. na zachodzie kazdy szanujacy sie miezczyzna a
                  szczegolnie reprezentujacy jakas pozycje (a nawet nic nie znaczacy
                  celebrity) chodzi regularnie do kosmetyczki, manicurzystki,
                  pedikurzystki, fryzjera.
                  o czym Polki, szczegolnie mlode, nie maja pojecia, jak widac. mysla
                  ze oni tak juz po prostu wygladaja :)


                  natomiast jesli chodzi o wlosy to uwazam ze lepiej ci jest z
                  grzywka (ale moze nie z tak dluga) i z wlosami plasko na topie.

                  Minnie
              • thank_you Re: minie 29.08.08, 02:35
                Jakie to żałosne. Idź na fotkę.pl

    • rhodeisland ktostam dlaczego nie usmiechasz sie na 29.08.08, 03:06
      zadnym zdjeciu?
    • wuj_truj Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 09:23
      Podoba mi się Twoja twarz, nie wydajesz się jednak specjalnie rozgarnięty, w
      pewnych okolicznościach jednak można to przeboleć, zresztą nie o to pytasz.
      Ładny jesteś.
    • ustiusza Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 11:56
      Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi uważam, że nawet wygląd młodego
      bożka nic Ci by nie pomógł, bo jesteś chamski i nie potrafisz
      przyjąć krytyki. Te teksty z "wiochą" tylko potęgują to wrażenie.
      Dając takie "ładniutkie" zdjęcie pewnie spodziewałeś się pochwał
      jaki jesteś zadbany, jakie masz idealne brwi i duże oczy.
      Szczerze nie poznałabym Cię na ulicy, bo jakieś 90 % nastolatków w
      Warszawie wygląda identycznie.
      • ktostam22 Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 13:10
        ODPOWIEDŹ:

        "ustiusza": Nie, licze tylko na szczere opinie. Konstruktywna krytyka sprzyja
        udoskonalaniu. Nie jestem chamski, wysmieszam niektore rzeczy ale caly czas
        jestem otwarty na wasze zdanie.

        --

        "minniemouse": :) Dzieki za opinie, wyglad jest wbrew temu, co mowia ludzie,
        BARDZO WAZNY! Ludzie, patrzac na innych non-stop oceniaja: to kim jestes, co
        robisz i jak wygladasz, laczac to wszystko w calosc, potrafia opisac cie kilkoma
        slowami. Wyglad sprzyja w zyciu, oczywiscie oprocz cech wewn. :)

        --

        "rhodeisland": nie chcialo mi sie zwyczajnie ;p
        • thank_you Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 16:26
          Kolego, zamiast siedzieć przed lustrem zajrzyj czasem do słownika.
          Może zdradzisz nam co znaczy "wyśmieszać"?:-)
        • rhodeisland ktostam 30.08.08, 03:50
          Nie chcialo Ci sie usmiechnac?
          Dziwny argument.
          Mysle, ze wydaje Ci sie, ze wygladasz lepiej, moze wedlug Ciebie
          bardziej tajemniczo, bez usmiechu albo nie jestes zadowolony ze
          swoich zebow. Mozna sie usmiechnac tak, ze ich nie widac.
          Farbujesz wlosy? Tak mi sie wydaje.
          Wyglada na to, ze sa bardzo geste albo sztywne i mysle, ze ciezko Ci
          znalezc dobrego fryzjera ktory dobrze by je obcial, bo wydaje mi
          sie, ze objetosciowo jest ich za duzo. Pomoga tez odpowiednie
          produkty do ukladania wlosow (nie w nadmiarze, zeby wlosy nie
          wygladaly na tluste)
          • minniemouse Re: ktostam 30.08.08, 04:24
            a po jakiego grzyba kazecie mu sie usmiechac? co to zmieni?

            i zalozmy ze tak wlasnie jest - nie chce sie usmiechac bo uwaza ze
            tak jest tajemniczo, lub ma krzywe zeby - NO I CO Z TEGO ????

            Minnie
            • rhodeisland minie 31.08.08, 02:45
              Napisalam wczesniej i ponizej dlaczego usmiech jest pozytywny.
              • minniemouse Re: minie 31.08.08, 03:31
                ""Napisalam wczesniej i ponizej dlaczego usmiech jest pozytywny.""

                chodzisz usmiechnieta 24/7 ???



                Minnie.
    • natixb Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 21:45
      dobrze wygladasz, nie w moim guscie ale fajny z ciebie facet:)
      • minniemouse Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 29.08.08, 23:18
        hehhe widze ze moj post zostal szybciutko przez cenzure wyciety.
        kurki ktore bezpodstawnie obrazaja chlopaka moga to robic
        bezkarnie ale pare slow prawdy zaraz zostanie zdjete.
        no coz, zdaje sobie sprawe ze admin to rowniez przecietny czlowiek.
        czasem bardzo.

        Minnie
    • graffffi Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 30.08.08, 07:25
      nie, nie jesteś w moim typie
    • magically Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 30.08.08, 07:36
      Nie podobasz mi sie. Nie jestes brzydki, ale w twojej twarzy jest cos takiego
      aroganckiego, odpychajacego. Nie podobaja mi sie szczegolnie oczy. Sa duze ale
      bije z nich cos antypatycznego.
      • rhodeisland Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 31.08.08, 02:44
        Bo kazda nieusmiechnieta twarz bedzie wygladac antypatycznie albo
        smutno. No, ale napisal, ze nie chcialo mu sie usmiechac do zdjecia.
        • minniemouse Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 31.08.08, 03:31
          ponawiam pytanie - chodzisz usmiechnieta 24/7?


          Minnie
    • czarna_zoska Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 31.08.08, 20:26
      Z jednej strony prosisz o ocene, a z drugiej dyskutujesz. Tak i tak zostałes
      łagodnie potraktowany przez internautki. Zobacz co Cie mogło
      spotkac....forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033
      • ktostam22 Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 31.08.08, 22:39




        Dyskutowalem, bo wy zadajecie pytania. Patrz logo: "Gazeta.pl Forum". Nie wiem
        po co ta cala awantura, omg, kilka szczerych zdan.

        --

        A co do tego faceta z forum "obok", dobrze ze pracuje nad soba, bo juz jest
        wyzej od tych, ktorzy go wysmiewali! Wbrew pozorom, nie wyglada tak zle, jak
        myslicie. Potencjal ma (np. dobrze zbudowana klatka i niezla twarz), kazdy ma
        potencjal. Nie kazdy ma go tyle samo, ale warto pracowac nad soba chocby dla
        wiekszego szczescia w jedynym zyciu. On potrzebuje dobrego wizazu, solarium,
        "Nowych" brwi i fachowej porady odnosnie calego wizerunku, wizyty w salonie
        urody i kulku innych zabiegow. Spokojnie moze wylozyc na odnowę jakies 10 000 w
        zl. Po tym wszystkim na pewno bedzie szczesliwym czlowiekiem.

        --

        Oki, prosze zatem wszystkie bestie o nie okazywanie pazura, zwlaszcza jesli
        wasze łącza internetu są szybkie.

        --

        Mysle ze pora zakonczyc temat. W sumie, to bylem ciekaw kilku rzeczy i sie
        dowiedzialem :) A negatywy i tak nie wplywają na mnie ;)

        Dzięki Ci, Minnie i pozostale kobiety "do przodu" :)








        THE END
        • magically Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 01.09.08, 08:41
          A dlaczego zakladasz taki watek na forum? Masz kompleksy? Nie uwazasz sie za
          atrakcyjnego? Prawdziwy facet zna swoja wartosc i nie zaklada takich watkow :-)
          Widac, ze jestes jeszcze mlodym chlopcem :-)
          • gweeny Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 02.09.08, 16:10
            magically napisała:
            > Widac, ze jestes jeszcze mlodym chlopcem :-)

            zgadzam się ;)

            ja skreśliłabym każdego faceta, który zadałby mnie czy też na forum
            takie pytanie :P
            na które zresztą moja odpowiedź brzmi: NIE

            a te fryzury na pozostałych fotkach - masakra :|

            nie szpeć się tak chłopcze...
    • spragnienie NIE 02.09.08, 23:51
      byc moze z innej perspektywy byloby inne wrazenie...

      Nie moj styl...
    • eizo111 Re: Czy podoba Ci się moja twarz ? [ON] 03.09.08, 16:08
      nie nie nie

      nie opalaj się
      nie depiluj tak mocno i nienaturalnie brwi
      nie noś tak kiczowatej fryzury

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka