renatka841905
18.09.08, 15:53
Zaczełam uzywać effaclar K i jak narazie nie widzę efektów!!!
wczesniej czytałam na tym forum że mogą być skutki zupełnie inne-
tzn.mogą pojawić sie gorsze krosty i u mnie właśnie takie się
pojawiły.Cera mi sie pogorszyla i od wczoraj nie smaruje twarzy.
Czy u Was tez byly takie odwrotne efekty??czy uzywałyście w takim
przypadku dalej??
Jak to bylo z Wami??