misia2811 20.10.03, 19:33 Czy ktoś zna?Chodzi mi zarówno o balayage jak i jednolity kolor na całych włosach.Z góry dziękuję i liczę na informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 15:07 Farbowanie 140zł, nie wiem ile balejaż;(, mogę przyznać, że farby mają znakomite. Odpowiedz Link Zgłoś
misia2811 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 19:47 dzięki:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lee Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 21.10.03, 15:35 Czy mozecie kogos tam polecic ? Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 15:55 Ja polecam Pawła, jest jeszcze Dawid, albo Daniel nie pamiętam dokładnie ale o ton gorszy;) Raz "miała mnie" w ręku dziewczyna, ale nie podobało mi się;)Paweł zawsze ścina tak jak sobie życzysz, w przeciwieństwie do tych którzy ścinają tak jak się nauczyli. Ogólnie Effect polecam bardzo, chodzę tam od 4 lat, w tym czasie zdarzyły mi się 2 zdrady, których żałuję;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 23.10.03, 00:47 Ja polecam Pawła,znakomity fryzjer.Obcina włosy po mistrzowsku i swietnie koloryzuje.Pracowal w Nowym Jorku i Australii co widac na glowie.Gorąco polecam nana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 23.10.03, 00:48 Ja polecam Pawła,znakomity fryzjer.Obcina włosy po mistrzowsku i swietnie koloryzuje.Pracowal w Nowym Jorku i Australii co widac na glowie.Gorąco polecam.620-44-58 Walicow 19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaya Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 23.10.03, 00:50 Szukalam dlugo dobrego fryzjera,az wreszcie znalazlam to Paweł ze Studia Urody Effect,Rewelacyjna reka,potwierdzam opinie in plus,Zajebisty fachowiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beyonce Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 23.10.03, 00:52 Pawel i tylko Pawel.Generalnie znakomite kosmetyki i dosc przyjemne miejsce.Atmosfera rewela,fajna muza i obsluga.Dziewczyny sprobujcie,naprawde doskonaly fryzjer.Warszawa Effect 620-44-58 Odpowiedz Link Zgłoś
misia2811 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 19:50 Ja byłam jak na razie tylko raz u pana Leszka na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona:-) Mam nadzieję, że farbowanie wychodzi mu równie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
annaoke Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 22:14 A ile tam kosztuje strzyżenie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
misia2811 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 21.10.03, 22:29 70zł o ile nic się nie zmieniło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.ofi.pl 22.10.03, 10:47 Ja polecam Dorotkę.Cena strzyżenia 70 zł. Ogólnie w tym zakładzie pracują sami bardzo dobrzy fryzjerzy,myślę że do kogo byś nie trafiła to będziesz zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.ofi.pl 22.10.03, 10:50 Ja za baleyage ze strzyżeniem na krótkie włosy płaciłam 240 zł więc jest dość drogo ale warto. Odpowiedz Link Zgłoś
misia2811 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 22.10.03, 12:11 faktycznie dosyć drogo...ale skoro warto to spróbuję:) dzięki za info Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.future-net.pl 23.10.03, 13:42 • Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny adres: *.energis.pl Gość: nana 23-10-2003 00:47 odpowiedz na list odpowiedz cytując Ja polecam Pawła,znakomity fryzjer.Obcina włosy po mistrzowsku i swietnie koloryzuje.Pracowal w Nowym Jorku i Australii co widac na glowie.Gorąco polecam nana • Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny adres: *.energis.pl Gość: nana 23-10-2003 00:48 odpowiedz na list odpowiedz cytując Ja polecam Pawła,znakomity fryzjer.Obcina włosy po mistrzowsku i swietnie koloryzuje.Pracowal w Nowym Jorku i Australii co widac na glowie.Gorąco polecam.620-44-58 Walicow 19 • Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny adres: *.energis.pl Gość: kaya 23-10-2003 00:50 odpowiedz na list odpowiedz cytując Szukalam dlugo dobrego fryzjera,az wreszcie znalazlam to Paweł ze Studia Urody Effect,Rewelacyjna reka,potwierdzam opinie in plus,Zajebisty fachowiec • Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny adres: *.energis.pl Gość: beyonce 23-10-2003 00:52 odpowiedz na list odpowiedz cytując Pawel i tylko Pawel.Generalnie znakomite kosmetyki i dosc przyjemne miejsce.Atmosfera rewela,fajna muza i obsluga.Dziewczyny sprobujcie,naprawde doskonaly fryzjer.Warszawa Effect 620-44-58 czy to nie wyglada Wam na "naganianie" przez jednego z tych panow? (a ponizej jeszcze p. Dorotka sie broni :-))) 4 wpisy w odstepach 2 min (i to o tej porze) wychwalajace pod niebiosa tych panow...juz sie tu kiedys nacielam na taka "reklame" MK dv Varsowi, gdzie wiekszosc pozytywnych opinii wpisywaly na FU same wlascicielki :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 23.10.03, 14:36 > czy to nie wyglada Wam na "naganianie" przez jednego z tych panow? Nie wiem Ano jak to wygląda, choć muszę przyznać, że dość dziwnie, te wpisy z energis'u...ale zapomniałaś o mnie. Ja też zachwalałam Pawła, choć oprócz naszych spotkań przy moich włosach nie mam z nim nic wspólnego. Po prostu ktoś spytał się o Effect i odpowiedziałam tak j ak uważam. Chodzę tam parę lat. Ścinało mnie tam paru fryzjerów, z mniej lub lepszym efektem, ale najlepszy, przynajmniej w mojej skromnej opinii jest właśnie Paweł. Nie wiem czy inne posty mają zadanie naciągać na tego konkretnego fryzjera jak wnioskujesz... Powiem tak. Z wszystkich fryzjerów z Effektu dla mnie, podkreślam DLA MNIE, najlepszy jest Paweł. A do kogo pójdzie koleżanka, która pytała o poradę to już nie moja sprawa...ja tylko daję radę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 23.10.03, 22:55 Dziewczyny,podejrzewacie ich o tego typu reklame??Smieszne.Razem z kolezankami sie wpisalysmy,owszem razem siedzialysmy na forum,ale kazda z osobna swoja opinie.Jestesmy wiernymi klientkami i wyrazilysmy swoja opinie na temat Pawła.pozdrawiamy i polecamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja@ Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: 62.233.167.* 24.10.03, 14:55 Nie wiem co się tutaj dzieje ale muszę zainterweniować. Dowiedziałam się że chwalicie pod niebiosa Pawła,natomiast ja chodzę do effectu tylko dla tego że jest tam Daniel nie opuszczam go od 4 lat,jak go nie ma długo to jest Leszek . Do pawła owszem, jak macie dużo czasu i lubicie być przyjmowane w trakcie innych klientek,a nawiązując do salonu to spoko klimat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 25.10.03, 11:41 Mysle ze z czegos to wynika.Ma duzo pracy wiec jest dobry.Leszek i Daniel tez,ale nie piszczie ze pomiedzy klientkami moze was przyjac.Wystarczy zabookowac sobie miejsce wczesnij i po krzyku.Po co te zlosliwosci???Oni pracuja w jednym miejscu i musza rywalizowac,kazdy ma swoje zaplecze klientek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 26.10.03, 14:07 Nie musza rywalizowac!!!!pomylilam sie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 27.10.03, 15:28 > Do pawła owszem, jak macie dużo czasu i lubicie być przyjmowane w > trakcie innych klientek Nie wiem skąd taka opinia. Jakoś dla mnie i chyba nie tylko zawsze ma komplet czasu;)) Oczywiście jak się wcześniej umówię na wizytę;)) Raz zdarzyło mi się, że miałam bardzo ważną potrzebę posiadania pięknych włosów i niestety w drodze do "effektu" trafiłam na korek, czego efektem było 20 min.spóźnienie....U Pawła nie było nikogo innego, jednak mnie nie przyjął, mimo że błagałam...stwierdził że przez 40 min które pozostało, nie zrobi wszystkiego tak jak powinien...To chyba o czymś świadczy. A ja nikogo do niczego nie namawiam. Im mniej klientek będzie miał Paweł, tym łatwiej będzie doczekać się na wizytę ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sysia Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: 62.233.167.* 28.10.03, 14:32 Bo się tutaj zaraz wszystkie pozabijacie !!!Przystopujcie troszeczkę czy Paweł czy Daniel czy Leszek wszystko jedno ja chodzę do wszystkich i nie mam faworyta,a najnowszą nowiną z tego salonu jest to ,że nie ma już tam żadnej z kobiet i to jest najważniejsze, nie byłam z nich zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naomi Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 28.10.03, 16:25 Ja rowniez polecam "Ich Trzech" kazdy z panow ma swoj styl i to zalezy Drogie Panie od was ktorą ręke wybierzecie.Ja tez sie dowiedzialam ze nie pracuje tam juz zadna z Pan fryzjerek.Robi sie coraz ciekawiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chica Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 19:11 jej, ktos tu podciaga chyba na sile watek zeby reklamowac salon, juz starczy, pewnie ze 100 klientek zyskali, oby tylko byly zadowolone. Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 29.10.03, 10:33 Ja tez sie dowiedzialam ze nie pracuje tam > juz zadna z Pan fryzjerek.Robi sie coraz ciekawiej. Faktycznie, ciekawie;)) Ja przez jakiś czas "chodziłam" do Agnieszki, podobało mi się dopóki moje włosy nie miały ochoty na zmienę;) Problem pojawił się gdy chciałam coś innego niż zwykle...Finał był taki, że wyszłam taka jak zawsze. Ja rozumiem, że w danym miejscu jest charakterystyczna technika strzyżenia, ale wydaje mi się że fryzjer powinien umieć zrobić, każdą albo przynajmniej parę różnych fryzur( oczywiście w zależności też od włosów) a nie tylko wszystkim odwalać na jedno kopyto. A z Pawłem mam to co chcę;) Pokazuję palcem na zdjęcie i już;) Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 29.10.03, 10:36 Dobra, wcale nikogo nie polecam...Tak w ogóle co to za salon ten Effect??;)) Odpowiedz Link Zgłoś
karinthy Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 29.10.03, 18:56 Ja bylam wczoraj u Leszka, czwarty raz z rzedu, i jak zwykle wyszlam odmieniona i pelna energii - z powodu nowego boskiego wygladu ofkoz :) Dotychczas nie mialam ochoty na zadne odwazniejsze posuniecia dot. fryzury, ale wczoraj wlasnie poprosilam, zeby zrobil tak, zeby bylo dobrze i zebym nie byla przecietna :) Jestem BARDZO zadowolona, doskonale potrafi dopasowac fryzurke do temperamentu (jak juz choc troche klientke pozna oczywiscie :)), od dawna szukalam takiego fryzjera :) Polecam bardzo goraco :) Pozdrawiam, Karinthy. Odpowiedz Link Zgłoś
anussska Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 29.10.03, 20:30 karinthy napisała: >:) Jestem BARDZO zadowolona, od dawna szukalam takiego fryzjera :) a może takiego faceta ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
karinthy Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 01.11.03, 13:38 ...faceta moze nie, bo mam, poza tym on ma zone i w ogole :P So :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 19:24 ja też chodzę do Leszka i jest zawsze super - i kolor, i strzyżenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Musia Re: EFFECT - kilka pytań do klientek p. Pawła IP: *.acn.waw.pl 20.11.03, 16:44 Wygrzebałam te posty w archiwum i chyba przekonałyście mnie do p. Pawła. Mam do Was kilka pytań. Czy jeszcze pracuje w Effecie ? Czy długie są terminy zapisów do niego ? I ile kosztuje obecnie balejaż i podcięcie niezbyt długich włosów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy ŚCIEMA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.03, 16:54 przyjrzyj się temu wątkowi. to zwykłe naganiactwo. may@ i sysia piszą spod tego samego ip (ten sam komputer) 62 233 167 a nana, kaya, beyonce spod adresu energis.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LILI Re: ŚCIEMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 14:49 SCIEMA NIE SCIEMA, ALE TRZEBA PRZYZNAC ZE PRODUKTY MAJA NAPRAWDE REWELACYJNE, A NA TEMAT FRYZJEROW SIE NIE WYPOWIADAM!!!!!!!!!!!!11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kobitka Re: ŚCIEMA IP: *.chello.pl 21.11.03, 16:42 Oj nieładnie, nieładnie a tu człowiek tylko szuka dobrego fryzjera...:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolinka M Re: ŚCIEMA IP: *.energis.pl 22.11.03, 00:19 produkty sa dobre a jeszcze lepsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipi Re: ŚCIEMA IP: *.energis.pl 22.11.03, 00:17 o co ci chodzi??Twierdzisz ze to naganiactwo,nikt ci nie nagania do odwiedzenia salonu.Moze masz w tym interes??Jest wyraznie napisane,ze to kolezanki sie wpisaly i pewnie z jednego komputera.Kazda z odwiedzajacych tu osob ma swoj rozum i sama zdecyduje co zrobi ze swoja glowa.To nie ma byc walka o pierwsze miejsce i zloty medal,kobiety sie wypowiadaj na w/w temat.To jest forum i mam wrazenie ze nie rozumiesz tego pojecia.Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dor Re: ŚCIEMA IP: *.crowley.pl 23.11.03, 13:55 pojecie,pojeciem a chamskie naganianie dla kasy to chyba coś innego!!!! za dużo zbiegów okoliczności, zgadzam się z tym, że to jakaś ściema i chociaż sama od dawna testuję różnych fryzjerów to duuuuużym łukiem będę obchodziła ten salon.pozdrawiam wszystkie UCZCIWE forumowiczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: ŚCIEMA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.03, 14:00 > o co ci chodzi?? drażni mnie zaśmiecanie forum spamem. >Jest wyraznie napisane,ze to kolezanki sie wpisaly i pewnie z jednego komputera. napisac można wszystko (w końcu to forum)- bzdury też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazda Re: ŚCIEMA IP: *.chello.pl 23.11.03, 19:14 ostatnio była tam moja koleżanka, uwierzcie mi ludzie że to co zrobili w tym salonie z jej głową znaczy włosami przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Miała fajny kolor i maksymalnie wyprostowane włosy ( na codzień ma nieźle skręconą strzeche ). Więc skoro z jej włosów potrafili wyczarować takie cudo to ja też chyba się tam wybiorę. Mówiła że była u niejakiego Daniela. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryba Re: ŚCIEMA IP: 62.29.248.* 31.12.03, 11:16 Opowiadasz bzdury, sieć 62.233.167.0 należy do ProFuturo (ISP), a adres *.visp.energis.pl beda mieli wszyscy uzytkownicy onetKonekt, tlenDostep, wdzwanianego dostepu Interii, gg i kilku innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.11.03, 09:35 O qurcze, nawet nie wiedziałam,że ten salon ma takie powodzenie. Prawie codziennie obok niego przechodzę - w różnych porach - i rzadko widuję tam Klientki. Salon ma niewątpliwie klimacik ale raczej taki odlotowy, dla dusz artystycznych. Patrząc na fryzury Panów fryzjerów - faktycznie sami faceci tam pracują - nie nabrałam jakoś do tej pory chęci na ich usługi. MOże gdybym miała 2 miesięczne wakacje skusiłabym się na odlotową fryzurę???. Na codzień niestety niekoniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.03, 14:55 Nie wiem, co takiego tak was zachwyca w tym Effekcie. Moja koleżanka była ostatnio na strzyżeniu i prawie się rozpłakała. Może nie zrozumiała się z fryzjerem, ale naprawdę, to co ma na głowie to jakaś paranoja Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 11.12.03, 12:41 Jako że jakiś czas temu reklamowałam ten salon jak i pracującego tam Pawła (prawie że pod niebiosa;) jestem zmuszona do jeszcze jednej refleksji...Byłam tam w poniedziałek. Czekałam na szanowne ścięcie 20min. (chyba przede mną siedziała jakaś gwiazda, a na pewno znajoma bo rozliczali się na zapleczu;)Na miejscu były jeszcze dwie panie z odżywką lub farbą na włosach...nie wiem...Nie było przy tym żadnego innego fryzjera. Potem zajął się mną Paweł...zajęło mu to jakieś 25min., przy tym ścinanie trwało 10....Nachyliłam się, i dwoma cięciami załatwił górę....potem jakieś drobne poprawki....gdy zasugerowałam że może jeżeli przeszkadzam w tym momencie to zaczekam....żachnął się że wcale nie ale z takim zniecierpliwieniem. Potem chciał mi wysuszyć włosy dyfuzorem..żeby niby lżej wyglądały;)) Powiem jedno, na ziemi leżały włosy, te które były obcięte jednym cięciem i parę pojedynczych kłaczków.... Chodzę tam od prawie 4 lat ( bez jednego m-ca;)) I zawsze ścinanie moich włosów trwało do znudzenia prawie godzinę, a na pewno 45min. Zawsze miałam po strzyżeniu włosy, które się układały pod palcami (a mam długie), zawsze byłam rewelacyjnie ostrzyżona..a dziś zadzwoniłam sobie do Effektu i rozmawiałam z Pawłem czy wynokuje jakieś usługi na zasadzie poprawek....nie chciałam nazwać tego reklamacją....Sugerowałam że rozumiem, inne klientki czekały... ktoś wcisnął mnie między wódkę a zakąskę( zapisywałam się z miesięcznym wyprzedzeniem!)....Powiedział że nic sobie nie ma do zarzucenia i uważa że swoją robotę wykonał dobrze....i że ściał wszystkie włosy.. Skoro zachwalałam pod niebiosa to i słowa krytyki też umieścić mogę, tym bardziej, że niektóre dziewczyny sugerowały jakoby spisek jakiś, żeby napędzić klientów. Jestem bardzo rozczarowana i rozżalona, tym bardziej że 76zł to nie jest tak mało za nic nie ścięte włosy.. Nie bardzo wiem, przyzwyczaiłam się do Effektu i zawsze chwaliłam i polecałam... Ale nie wie jak postąpię następnym razem...Nie jestem gwiazdą jak niektóre z klientek salonu, ale skoro płacę to chyba mogę mieć jakieś wymagania?? Nie wiem kto to przeczyta, jakaś znajoma Pawła czy pracownica Effektu...ale musiałam to powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.energis.pl 11.12.03, 22:48 Pani Kasiu zostawie to bez komentarza!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malen_a Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 11.12.03, 23:27 ja tez nie bede tego komentowac, w koncu sie wydalo, kto tu naganial.... Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 12.12.03, 10:52 Gość portalu: ? napisał(a): > Pani Kasiu zostawie to bez komentarza!!!!!!! ??...chętnie wysłucham, choć nie wiem kto zacz. Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 15.12.03, 10:57 No cóż, komentarza się nie doczekałam za to przekonałam się, że to na pewno Pan Paweł....albo ekipa z Effektu;)) Powiem szczerze, że nie wierzyłam że może to być prawda, gdy dziewczyny pisały, że to naganianie....A swoją drogą trochę się dziwię....po co sobie naganiać klientów, jeżeli później nie ma się dla nich czasu?...oczywiście mówię o zwykłych klientach;)) Trochę mnie śmieszą takie pseudoartystyczne klimaty...., knajpy na hasło, fryzjerzy z adresem przekazywanym pocztą pantoflową (krzyś z hormonu), gdzie np.fryzjerzy pozują na nie wiadomo jakie sławy i strzygą same gwiazdy...tylko potem może się okazać, że gwiazd mamy nie tak wiele, a im przecież i tak z reguły należy się ekstra cięcie za friko;)....i że to "normalna" klientela zostawia pieniądze...i czasem trzeba trochę pokory albo zwykłej uczciwości...Powodzenia Panie Pawle, swoją drogą jest Pan bardzo dobrym fryzjerem, jak ma pan czas oczywiście;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.01.04, 22:19 Dziewczyny czy coś się zmieniło w sprawie Effectu Mieszkam obok ale nigdy nie byłam w tym salonie i jestem ciekawa kolejnych opinii tym razem PRAWDZIWYCH Warto iść? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ags2 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.astra-net.com 12.01.04, 09:40 Juz nie warto. Ci dobrzy, ktorzy tam pracowali przeniesli sie. Zostaly tylko wysokie ceny. Polecam Ci Leszka. Kiedys tam pracowal. Sama do niego chodzila. Teraz pracuje w Studio Prestige 617-31-56 (przy Rondzie waszyngtona). Polecem. Bedziesz zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 12:37 Dlaczego nie warto?Wogóle nie rozumiem, a co pan Leszek tam najlepiej pracował? Fakt ze zostało tam jeszcze dwóch fryzjerów nie oznacz że są gorsi!!!!!!!!!!!!!! Byłam tam przed świętami i muszę powiedzieć że byłam zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ags2 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.astra-net.com 12.01.04, 12:45 Przepraszam, wyraziłam tylko swoją opinię. Skoro tam chodzisz i jestes zadowolona to chodz dalej. Ja poszlam tam gdzie moj fryzjer i zawsze bede obstawac przy nim. Miałam do czynienia z wieloma az znalazłam tego odpowiedniego. Podejrzewam, ze skoro Tobie odpowieda ktorys z tych panow to tez bedziesz ich reklamowac. A tak na marginesie, poczytaj jak p.Pawel sam sie REKLAMOWAŁ ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 19:03 no wałasnie kazda pójdzie za swoim, dlatego ja tez sie dołącze do rozmowy. Nie powiem zeby pan Leszek był kiepski bo byłam u niego raz, ale ponieważ caly czas szukam tego ''jednego'' to poszłam rowniez do pana Daniela i rowniez byłam zadowolona. Taka jest moja opinia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sysia Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: 62.233.167.* 15.01.04, 18:31 O laboga!!!!!!! nie byłam tutaj wieki a widzę , że dużo straciłam , nie wiem o co wam wszystkim chodzi ale effect jest i będzie zajebistym miejscem czy tego chcecie czy nie a naganianie.... KOBIETY studio prestige, nr tel itd,itp.TO JEST DOPIERO NAGANIANIE!!!! pozdrawiam was wszystkie i życzę zajebistych fryzur:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 16.01.04, 13:33 Gość portalu: sysia napisał(a): > O laboga!!!!!!! nie byłam tutaj wieki a widzę , że dużo straciłam , nie wiem o > co wam wszystkim chodzi ale effect jest i będzie zajebistym miejscem czy tego > chcecie czy nie a naganianie.... KOBIETY studio prestige, nr tel itd,itp.TO > JEST DOPIERO NAGANIANIE!!!! pozdrawiam was wszystkie i życzę zajebistych > fryzur:)))) Doprawdy??? A początek tej dyskusji i w nieskonczoność podawany numer do Effektu to niby co?? Ja już wyraziłam swoją opinię, tak jak i to, że teraz jestem przekonana kto się tak reklamował....Zresztą sysiu, Ty też spod tego samego numeru reklamowałaś ten salon jako dwie różne osoby;))) Dziwny zbieg okoliczności....prawda??;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ags2 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.astra-net.com 16.01.04, 15:31 Widze droga sysiu, ze nie masz pojecia o prawach rynku. Effect bedzie istnial caly czas, ale Ci ktorzy tam pracuje a kiedys odejda zabiora swoich klientow. Byc moze ze zabiora Ciebie i nastepnym razem bedziesz wychwalac salon XXX, tylko dlatego ze tam bedzie pracowal twoj uluubiony fryzjer :)) Ja reklamuje Prestige tylko dlatego ze tam pracuje moj fryzjer. Jezeli pojdzie dalej bede reklamowac inny salon. Reklama dzwignia handlu :) Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 16.01.04, 16:57 Wiesz ags, nie przekonuj, szkoda naszych nerwów... niech się każda strzyże tam gdzie chce. Ja kiedyś bardzo chwaliłam effekt i Pawła, ale po ostatnich przebojach moja noga tam nie postanie, nigdy więcej też nie będę naganiać jak do tej pory, każdy kto zapytał i prosił o polecenie, dostawał adres effectu.... Wydaje mi się tylko, że szanowna sysia ani trochę nie zagłębiła się w lekturę i albo nie przeczytała całości albo zapomniała co wcześniej było wypisywane....albo też "brak warunków" nie pozwala na objęcie umysłem całej dyskusji...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sysia Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: 62.233.167.* 19.01.04, 16:02 widzę kat_jo , że nie miałaś dawno dobrego druta , bo twój iloraz inteligencji sięga tej "podłogi" którą masz w nick-u i nie wiem czy czytałaś wszystkie wypowiedzi czy nie ale numer z którego piszę ma jeszcze jakieś 500 osób w samej wa-wie a jeśli chodzi o drucik to ci podeślę kogoś tylko podaj namiary Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 20.01.04, 10:18 Gość portalu: sysia napisał(a): > widzę kat_jo , że nie miałaś dawno dobrego druta , bo twój iloraz inteligencji > sięga tej "podłogi" którą masz w nick-u i nie wiem czy czytałaś wszystkie > wypowiedzi czy nie ale numer z którego piszę ma jeszcze jakieś 500 osób w samej > wa-wie a jeśli chodzi o drucik to ci podeślę kogoś tylko podaj namiary Sysia czy może pan Paweł??;) Subtelna istoto...Nie będę komentować twojego ilorazu inteligencji, nie każdy może być we wszystkim dobry....w końcu do strzyżenia inteligencja potrzebna nie jest...żegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ags2 Re: Antyreklama EFFECTU - dzięki fryzjerom Effectu IP: *.astra-net.com 20.01.04, 12:10 Jak miło !!!!!!!! Kat_ja1 jestem z TOBĄ ! Odpowiedz Link Zgłoś
kat_ja1 Re: Antyreklama EFFECTU - dzięki fryzjerom Effect 20.01.04, 12:57 Gość portalu: ags2 napisał(a): > Jak miło !!!!!!!! > Kat_ja1 jestem z TOBĄ ! Dzięki ags2 za dobre słowa;) Jeżeli chcesz odezwij się do mnie na priva..Ta rozmowa zaszła trochę za daleko i od dawna zaczęła być nieprzyjemna...Nie wiem skąd te ataki? Chyba naprawdę kogoś to bardzo zabolało, mam na to swoją teorię;) W końcu jak to się mówi...prawda boli??;)) Ja nikomu nic nie narzucałam,ani nie narzucam. Opinię wyraziłam jak setki innych na tym forum i na tym kończę. Daję już spokój temu salonowi, jego wielbicielom i całej reszcie. Panie Pawle, panu też...miłej pracy i bardziej zadowolonej klienteli ode mnie, a szanownym klientkom, jak i entuzjastkom w/w "zajebistych fryzur"! jak to wyraziła jedna z moich poprzedniczek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 14:43 a wiesz moze jakie sa tam ceny? (baleyage dlugie wlosy +podciecie) wlasnie chce zmienic fryzjera i zastanawiam sie wlasnie czy by sie nie wybrac do tego salonu. Z gory dziekuje! Odpowiedz Link Zgłoś
narfe UWAGA NA TEN SALON!!!!!!!! 09.02.04, 13:48 Jest to najgorszy salon, w jakim byłam. Szczerze odradzam!!! Uważają się za Bóg wie co, a nie potrafią wykonać porządnie najprostszego zabiegu. Poza tym naciągacze i oszuści. NIE POLECAM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 18:49 Wiecie co dziewczyny wy chyba nie macie co robic z pieniedzmi. Placic fryzjerowi za obciecie 70 zl a balejaz 240 zl.Przeciez to wyrzucanie pieniedzy w bloto, poszukajcie innych zakladow fryzjerskich a zaplacicie polowe, Odpowiedz Link Zgłoś
narfe Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 09.02.04, 13:53 Zgadzam się w 100%. Raz popełniłam ten błąd (właśnie tam), nacięłam się i nigdy więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
nefelis Re: EFFECT na Waliców w Warszawie-farbowanie-ceny 17.03.18, 22:02 No proszę proszę... Naprawdę Paweł Sztuka pracował w Nowym Yorku i Australii? Nikt mi w życiu tak nie zjebał włosów jak on, płakałam całą drogę do domu, wyglądam tak źle, że nawet najlepsze koleżanki nie potrafią znaleźć żadnej zalety nowej fryzury. Jedyne co teraz słyszę to żebym znalazła innego fryzjera i jakoś ogarnęła to, co on spie****ł Odpowiedz Link Zgłoś