Dodaj do ulubionych

krem a cera

31.10.03, 17:12
Zastanawiam sie czy nie zaszkodze sobie stosujac krem do cery wrazliwej -
chociaz w zasadzie mam cere normalna, nigdy nie mialam wiekszych problemow,
uczulen, itp. Czy to ma jakies znaczenie? Chyba w wiekszosci sa one
bezzapachowe, to dla mnie plus, bo czesc zapachow mnie drazni:) Z gory dzieki
za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: krem a cera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 07:59
      nie, nie zaszkodzisz. każdą cerę nalezy traktować jak wrażliwą.
      • mandalay00 dzieki Justy! (n/txt) 01.11.03, 10:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka