marghot 04.11.03, 16:00 w jakim wieku można zacząć stosować ten kremik? czy jest on przeznaczony tylko dla dojrzałej cery? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: justy Re: Re-lipid, DC IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.03, 16:02 nie dla dojrzałej, lecz dla suchej. niezaleznie od wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Re-lipid, DC 04.11.03, 16:06 Gość portalu: justy napisał(a): > nie dla dojrzałej, lecz dla suchej. niezaleznie od wieku. ha, tak właśnei myślałam Justy, że Ty odpiszesz :) dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Re-lipid, DC 04.11.03, 16:11 a jakoś tak groźnie nazwa brzmi boszsz, niech już w końcu przyślą mi próbki Odpowiedz Link Zgłoś