Dodaj do ulubionych

jakie perfumy dla 18-tki ?

08.12.03, 14:20
Tak jak w tytule. Moze macie jakies pomysly.... Ja myslalam o Happy Clinique
ale mam watpliwosci bo to raczej letni zapach.
Obserwuj wątek
    • Gość: altrntiva Re: jakie perfumy dla 18-tki ? IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 08.12.03, 15:41
      a moze noa? ja mam 18 lat i mysle ze to sa dobre perfumy na ten wiek
    • Gość: elve Re: jakie perfumy dla 18-tki ? IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 08.12.03, 17:48
      może l'eau par Kenzo? albo escape Kleina? teraz tak myślę, chociaż ja w Twoim
      wieku pachniałam "wręcz przeciwnie": Obsession Kleina :) - może takiego
      mocnego uderzenia Ci trzeba? Ciężko powiedzić nic o Tobie nie wiedząc :)
      • s_anna Re: jakie perfumy dla 18-tki ? 08.12.03, 18:17
        w jakiej cenie jest l'eau par Kenzo czy noa?
        perfumy/wody toaletowe tak do 40-50 zl-jakie polecacie/nie slodkie,ciezkie
        • s.w.a.t Re: jakie perfumy dla 18-tki ? 08.12.03, 18:25
          mysle ze takie same jak dla 20-stki.
          a tak powaznie to istnieja jakies granice wiekowe?bo troche dziwnie brzmi to
          pytanie.generalnie myslalam ze dzieli sie zapachy na
          lekkie,ciezkie,kwiatowe,orientalne,wieczorowe ect a reszta jest kwestia gustu i
          wlasnego stylu i klasy-umiejetnosc dopasowywania zapachow i wybrania swojego
          trzeba w sobie wyrobic,znalezc a nie sugerowac sie i to jeszcze przez net.
          czy gdyby ktos ci teraz powiedzial ze 18 czy 20 latce nie wypada pachniec...[tu
          wpisz ulubiony zapach]to bys go wyrzucila czy jak?
          sorry ale ja mam 20 lat[to tak a'propos]i sama dobrze wiem co jest dla mnie
          dobre a co nie .
          nie odbieraj tego jako atak-nie mam takich intencji-troche to tylko dla mnie
          dziwne.
    • sugarhoney Re: jakie perfumy dla 18-tki ? 08.12.03, 18:32
      Może baby doll?
      Jezeli chcesz ładne i tanie perfumki, to może idz na stoisko "Nicole" w
      dowolnym hipermarkecie i wąchaj, wąchaj...
      Dla młodej dziewczyny moim zdaniem świetnie pasuje "miracle" lancome.
    • kimmay givenchy 08.12.03, 21:57
      boski jest very irresistable givenchy :)

      tylko troche problem... bo jak na mnie to troszke za duzo kosztuja :(
      • charade do Uli 09.12.03, 09:50
        Kup sobie nowego Hugo Bossa Intense. Ładny i bezpieczny.
    • ula_s Re: jakie perfumy dla 18-tki ? 09.12.03, 10:42
      Wielkie dzieki za propozycje. Te prefumy to nie dla mnie.
      Odpowiadajac w kwestii wiek a perfumy. Generalnie nie sadze zeby powinny istniec
      jakies ograniczenia.
      Niestety dziewczyna, ktorej planuje kupic prezent chodzi do szkoly z
      konserwatywnymi nauczycielkami.
      Wszystko co odbiega od schematu "grzecznej dziewczynki" jest tepione. Nie
      chcialabym, zeby przez prezent ode mnie ktorejs podpadla i pozniej miala
      problemy na maturze.
      pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za odzew
      ul.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka