Dodaj do ulubionych

Re-lipid pod oczy,Dax

11.12.03, 12:31
Pytanie do wrażliwców. Czy uczulił Was ten krem? Mam b.wrażliwe oczka, próbki
dostać nie mogę :( z próbek kremu na dzień i na noc jestem zadowolona, więc
zastanawiam się nad tym "ocznym" wynalazkiem.

aha, do znawczyń składu chem. czy kosmetyki DC mają jakieś substancje mogące
wpłynąć na powstawanie zaskórników? seria chińskie zioła i re-lipid
dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: plum1000 Re: Re-lipid pod oczy,Dax IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.03, 13:24
      mam ten krem pod oczy . nie podoba sie mi to, ze krem sie normalnie odkreca jak
      zwykle krem do twarzy.wolalabym by byl w tubce..
      Nie podraznil mnie..a mam wrazilwa skóre.
      przy okazji.. od jakichs 2 mcy pod lewym okiem robi sie mi co jakis czas takie
      cos--czerowne mocno-mocno sie luszczace-ta zmiana jest wilekosci ok 1 cm.
      smaruje takim krememrobionym w aptece który kiedys na podobne zmiany na powiece
      zapisana dermatolog. ale to sie odnawia co jakis czas..
      • marghot Re: Re-lipid pod oczy,Dax 11.12.03, 13:28
        ja miałam podobnie; od kiedy odstawiłam płyn do demakijażu Nivea - problem
        zniknął :)
        może u Ciebie jest podobnie - podrażnia Cię jakiś kosmetyk?
        • Gość: plum1000 Re: Re-lipid pod oczy,Dax IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.03, 18:20
          problem w tym ze ja nie wiem od czego to jest;-( niby to samo uzywam...te same
          kosmetyki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka