Gość: carla
IP: *.itpp.pl
15.12.03, 11:35
zawsze podziwiałam panie wierne jednemu zapachowi, z którym można je było
skojarzyć,od dawna szukam swojego zapachu i błądzę, no i niestety wierna nie
jestem zadnemu, za to zebrałam niezła kolekcje zapachów
1. noa - moja ukochana i nie do znudzenia
2. esencia de duende - ukochana świeżość i delikatność na lato i nie tylko
3. dolce vita - ciepło i słodycz na zimę i nocne szaleństwa
4. image cerruti - zapach dodający odwagi i pewności siebie
5. eau d eden - świeżość i zmysłowość za dnia i kiedy jest ciepła pora roku
6. splendor e.arden - klasyka i elegancja
7. flower kenzo - nie sprawdził mi się, za duszący
8. dune - podobnie bleeeeeee
9. allure - też nie dla mnie, duszne
10. champs elysees - szybko mnie znudziły
z takich tańszych to mile jestem zaskoczona pur blanca Avonu, wg mnie to
ładny zapach za małe pieniądze, przypomina mi nieco moją ulubioną noa