Dodaj do ulubionych

ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)?

IP: *.itpp.pl 15.12.03, 11:35
zawsze podziwiałam panie wierne jednemu zapachowi, z którym można je było
skojarzyć,od dawna szukam swojego zapachu i błądzę, no i niestety wierna nie
jestem zadnemu, za to zebrałam niezła kolekcje zapachów
1. noa - moja ukochana i nie do znudzenia
2. esencia de duende - ukochana świeżość i delikatność na lato i nie tylko
3. dolce vita - ciepło i słodycz na zimę i nocne szaleństwa
4. image cerruti - zapach dodający odwagi i pewności siebie
5. eau d eden - świeżość i zmysłowość za dnia i kiedy jest ciepła pora roku
6. splendor e.arden - klasyka i elegancja
7. flower kenzo - nie sprawdził mi się, za duszący
8. dune - podobnie bleeeeeee
9. allure - też nie dla mnie, duszne
10. champs elysees - szybko mnie znudziły

z takich tańszych to mile jestem zaskoczona pur blanca Avonu, wg mnie to
ładny zapach za małe pieniądze, przypomina mi nieco moją ulubioną noa
Obserwuj wątek
    • elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 13:05
      ze 30. nie chce mi sie wymieniac...
      • Gość: carla Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.itpp.pl 15.12.03, 13:28
        elve, niezła jesteś, zabrzmiało to trochę hmmmmm zbyt ekstrawagancko, ale wiem,
        że jesteś miłościczką zapachów i zawsze chętnie czytam twoje opinie dot.
        zapachów na wizażu i tutaj
        wymień chociaż 10 ulubionych i napisz dlaczego, jak Ci się będzie chciało
        oczywiście.................
        • elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 16:07
          hehe, to jest ekstawaganckie, wiem... ale co poradzę... jedni zbieraja buty,
          inni okulary, a ja perfumy. mam na tym punkcie hopla i mam nadzieję, że nikt na
          mnie nie będzie za to psów wieszał :)
          no to wymienię 10, w kolejności przychodzenia do głowy
          1. La Belle de Minuit Niny Ricci - ciepły, pieprzowy zapach na zimę, słodki ale
          jednocześnie wytrawny, delikatny, nosząc go zapominam, że go na sobie mam - to
          plus! właśnie go mam na sobie.
          2. 24, Faubourg Hermesa - kolejny zimowy zapach, ciepły i stonowany, świetlisty
          i bardzo elegancki. Ubieram go raczej od święta.
          3. Kenzo Jungle Elephant - moja wieloletnia miłość, zapach tętniącego życia.
          Trochę mi niestety spowszedniał.
          4. Dune Diora - klasyka, najbardziej lubię je jesienią kiedy zaczynają być
          chłodniejsze dni i wieczory.
          5. Tendre Pioson Diora - bardzo oryginalny, wymyka sie klasyfikacjom. Nie wiem
          czemu najlepiej czuję się w nim latem (ale nie w upał).
          6. Champs-Elysees Guerlaina - lato i wiosna, jeden z niewielu kwiatowych
          zapachów, które mi się podobają. Ultra delikatny i kobiecy.
          7. Eau Torride Givenchy - ukochany zapach na lato (ale czasem tez używam go
          zimą, bo pod koniec pachnie na mnie dość ciepło), bambus i jakieś kwiaty, cudo!
          8. Eau de Dolce Vita Diora - też ukochany, wiosenny. Radość w płynie :)
          9. Aqua Allegoria Pampelune - gdy potrzebuję orzeźwienia, na przykład gdy mam
          pracować w nocy.
          10. Zen Shiseido - wieczorem w domu, gdy palą się kadzidła i przyjdą
          przyjaciele - ciepły, wyciszony zapach przyjaźni.
          11. No i moja wielka miłość, zapach, który zamierzam uczynić moim flagowym -
          Black Cashmere Donny Karan. Jest po prostu niesamowity, mroczny i powściągliwy.
    • Gość: marta Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 13:14
      U mnie równie wiele tego jest:
      -vocalise - ładny zapach ale straaasznie duża butelka i nie do zuzycia
      -champs elysees - w wersji light,
      -elizabeth arden - ten z Zetą Jones - ładny ale nietrwały
      -gio - z powodów sentmentalnych
      -acqua di gio - jw ale lżejsze więc lepsze na codzień
      -night armani - ostatni prezent od Niego
      -Very irressistible - jw
      -flower by kenzo - głowa mnie po nim boli
      -Burberry weekend - dobry do dżinsów
      -emotions Laury Biagiotti - miły zapach ale zupełnie nietrwały
      -essencia de duende - mam go dokładnie 6 lat i zepełnie już inaczej pachnie alt
      to był prezent z okazji urodzin mego dziecka
      -woda Kenzoki - świetna na lato
      -miracle - trochę nudny zapach
      -Coco Mademoiselle - ładny, ale raczej na wieczór

      problem w tym że jak już je mam to mi sie szybko nudzą i w ogole ich na sobei
      ie czuję.
      • bum4 Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 23:01
        1. Noa - no po prostu cudna
        2. Noa fleur
        3. Dior Addict
        4. I love Dior
        5. Miracle
        6. Poeme
        7. Tresor
        9. O de lancome
        10. O oui
        11. CK One
        12. Chanel Chance
        13. Hugo Boss Woman(taki z czerwonym sznureczkiem)
        14. No i juz niedlguo bede miala Black Cashmere, jest cudowny:)



        Ola
    • Gość: nenne Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.icpnet.pl 15.12.03, 13:26
      1. Zen Shiseido na lato
      2. Tentations Paloma Picasso na zimę
      Miałam Deep Red, ale się skończył niedawno.
    • diab.lica Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 13:34
      ja mam zawsze dwa - "zimowy" (obecnie: Black cashmere) i "letni" (obecnie:
      1881 Cerrutti). nie jestem w stanie uzywac rownolegle wiecej, bo mimo iz nie
      uzywam duzej ilosci perfum, czuje je caly dzien i nawet na drugi rano,
      wszystko jest nimi przesiakniete- wlosy, posciel, ubrania. w kazdym razie
      takie mam odczucia.
    • sorbet Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 14:56
      12, w tym 1 zuzyta i 1 w kremie:-) Mam nadzieje ze wkrotce dostane jeszcze 2.
    • annaha1 Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 15:36
      Ja tez podziwiam kobiety,ktore przez cale zycie uzywaja jednych no gora dwoch
      zapachow.Szczerze mowiac tez tak bym chciala,to jest chyba jakies bardziej
      normalne niz uzywanie wielu zapachow.Ja niestety naleze do tych nienormalnych
      (czasem nad tym ubolewam).Teraz obecnie mam:
      1.Very Sexy-Victoria's Secret
      2.Baby Doll-YSL
      3.Benetton Sport-United Colors Of Benetton
      4.Rodier-Rodier
      5.Coco Mademoiselle-Chanel
      6.Allure-Chanel
      7.NU-YSL
      8.Hot Couture-Givenchy
      9.Extravagance d"Amarige-Givenchy
      10.Miracle-Lancome
      11.Splendor-Elizabeth Arden
      12.Dolce&Gabbana-Dolce&Gabbana
      13.Lolita Lempicka-Lolita Lempicka
      14.Contradiction-Calvin Klein
      15.Emporio-Giorgio Armani
      16.Esencia de Duende-J. Del Pozo
      17.Noa-Cacharel
      18.Absolute BLV-Bvlgari
      19.Thrut-Calvin Klein
      20.Halston-Halston

      Kobieta zmienna jest,ale dlaczego az tak bardzo i dlaczego to takie kosztowne.
      Pozdrawiam !!!!!!
      Anna
      • Gość: Mango Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 15:58
        Ja też chyba do tych normalnych nie naależę, choć takiej kolekcji jak Wy nie zgromadziła. Obecnie posiadam:
        Ekstravagance d`Amaridge
        Truth -letnia edycja
        Anais Anais - końcówka
        Poison -trzeba użyć mikroskopijnej ilości; wtedy pachną b. ładnie, ale jeśli się normalnie psiknie - można umrzeć
        Tendre Poison - tylko w upalne dni
        J`adore
        Parfum d`Ete
        Aqa di Gio - zbyt efemeryczny.
        Teraz zastanawiam się nad następnym flakonikiem, choć obiecywałam sobie tyle razy, że już dość... Pozdrowienia!:)))
      • Gość: Mango Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 16:00
        Ja też chyba do tych normalnych nie należę, choć takiej kolekcji jak Wy nie zgromadziłam. Obecnie posiadam:
        Ekstravagance d`Amaridge
        Truth -letnia edycja
        Anais Anais - końcówka
        Poison -trzeba użyć mikroskopijnej ilości; wtedy pachną b. ładnie, ale jeśli się normalnie psiknie - można umrzeć
        Tendre Poison - tylko w upalne dni
        J`adore
        Parfum d`Ete
        Aqa di Gio - zbyt efemeryczny.
        Teraz zastanawiam się nad następnym flakonikiem, choć obiecywałam sobie tyle razy, że już dość... Pozdrowienia!:)))
      • elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 16:12
        o, masz Very sexy dla babek? i jak to pachnie?
        ostatnio sprezentowałam lubemu Very Sexy for him, i faktycznie jest very
        sexy... ciekawam tego damskiego - opiszesz? :)
        • buboo Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 16:33
          Very sexy for him jest cudowny i naprawde seksowny. Tez sprezentowalam go
          lubemu, ale dla babek to lipa straszna. Nie potrafie opisac zapachu, bo
          wachalam go z 4 miesiace temu, ale nawet kolegom, ktorzy zew mna byli wcale
          sie nie podobal.

          Natomiast moja kolekcja to tylko dwa flakony (wiecej nie potrzebuje):
          -e. arden "green tea" - na dzien
          -givenchy "oblique - play" - na wieczor, niestety juz wycofany ze sprzedazy :(
          a przynajmniej nigdzie go nie moge znalezc.
        • annaha1 Re: do elve o Very Sexy 16.12.03, 02:28
          elve napisała:

          > o, masz Very sexy dla babek? i jak to pachnie?
          > ostatnio sprezentowałam lubemu Very Sexy for him, i faktycznie jest very
          > sexy... ciekawam tego damskiego - opiszesz? :)

          Jak dla mnie Very Sexy for Her sa faktycznie sexy (moj Maz tez tak uwaza).Jest
          to zapach zmyslowy ale nie jakis ciezki po ktorym glowa boli itd.Pachnie
          klementynka,orchidea,wanilia,bialym pizmem oraz pieprzem angielskim.Zestaw
          calkiem sexy.Jak sie zacznie tak intensywnie ten zapach wachac to sie czuje
          kwiaty,cos orientalnego i pewna swiezosc.Raczej to trwaly zapach.
          Pozdrawiam !!
          Anna
    • Gość: S. Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.widzew.net / *.widzew.net 15.12.03, 16:03
      Moja kolekcja teraz ogranicza się do 3 :Kenzo Jungle Elephant(używam teraz
      zimą),5th avenue Elizabeth Arden i Dolce Vita Diora(dostałam ją bardzo dawno w
      prezencie). Ale nie są to zapachy,którym jestem wierna od lat,jakoś nie
      potrafię "przywiązać" się do jednego jedynego zapachu(jedynie do Dolce Vita
      mam mały sentyment,mam końcówkę na dnie i tak sobie trzymam :) Pozdr.
      • charade Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 16:30
        Dziewczyn, nawet nie macie pojęcia jak bardzo chciałabym znaleźć "swoje"
        perfumy, jedyne. No, może jedyne na zime i jedyne na lato ;)

        Ostatnio wymieniłam na interku wszystkie swoje perfumy na inne, ale pwoeim, że
        w porównaniu do niektórych to jestem pikuś ze swoimi czterema zapachami:

        - Bvlgari pour Femme - kwiatowo-pudrowe, eleganckie, dobre na zimę
        - Pure Wish Choparda - zapach słodko-lekki, bardzo oryginalny. Ciagle nie mogę
        się zdecydować, czy jego używać podczas tej zimy, czy Bvlgari. Wypadałoby
        postawić na jeden zapach, bo potem każda apaszka i szalik pachnie innymi
        perfumami. A to niedobrze :)
        - Cabotine de Gres - trzymam go na wiosnę, zdecydowanie boski i oryginalny
        zapach
        - Le Feu d'Issey Light - trzymam na lato

        Ostatnio oszałałam na punkcie klasycznego Burberry i nie wiem, czy sobie nie
        zażycze pod choinkę... :)
      • Gość: Lenka Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.chello.pl 15.12.03, 16:34
        Ja się prawie nie perfumuje.Zapachy które bardzo lubię: Versus Versace,Blue
        Marine pour Elle Pierre Cardin(niestety mam tylko próbki).
    • Gość: kk fajny temat :) IP: *.jci.com 15.12.03, 17:37
      1. Gio
      2. Organza
      3. J`adore
      4. Very Valentino
      5. Sonia Rykiel (niebieska)
      6. Freedom
    • coralin Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 17:52
      1. Etoile du sud Fragonarda(czyste perfumy) pachną jak polska piękna wiosna,
      (zastąpią Abril Victorio &Lucchino)
      2. Capucine Fragonarda -delikatne, kobiece i pudrowe
      3. Coco Mademoiselle-nie używane od ponad roku
      4. Lacoste- łączą szyk ze swobodą
      5. 24 Faubourg-sam szyk i wytworność, dość poważne, na specjalne okazje w
      chłodniejsze pory
      6. Safari- niesamowity, chyba najlepsze perfumy jakie mam(mimo że rzadko
      starcza mi odwagi by je nosić:)
      7. Jaipur Saphir- śliczne i ciepłe, lubię nosić lekką zimą:)
      8. Emporio Armani- prezent który obiecałam wypsikać tej zimy, do swetrów na co
      dzień może być,ale to nic specjalnego
      9. Esencia de Duende-radosny,optymistyczny ,ale tej 100 ml butli nie mam jak
      zużyć
      10. Pamplelune-najlepszy na lato, nawet upalne bo w chłodniejsze dni lata
      lepsza jednak Esencia...

      Mam jeszcze wody toaletowe które traktuję jako odświeżajace a nie jak perfumy:
      Nature YR, Aromatonic i od dziś Eau d'Orlane(cytrusowo-ziołowo-pudrowa, która
      pozostawia na skórze niesamowicie wytworny zapach)
      Kolekcji postanowiłam nie powiększać zanim nie zużyję części, ale nie wierzę że
      słowa dotrzymam. A byłoby dobrze bo jednak wody nie są wieczne. Kiedyś prawie
      zepsuło mi się Allure z tego leżakowania i czekania na swoją kolej.
    • Gość: Nitka Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.12.03, 19:57
      JAk się zastanowię to przesada chyba...
      Ale część z tego stoi od dawna zużyta do połowy...
      CK -Obsession sheer
      Ck Obsession clasic
      CK Contradiction
      TM Angel
      DKNY woman
      Lolita Lempicka
      Dalimania
      Herba Fresca (ukochana mięta)
      Coco Chanel
      Gucci Rush
      DOLLY GIRL Anna Sui
      Libertine VW
      Boudoir VW

    • primrose Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 20:17
      Aqua Allegoria Pampelune Guerlain
      Qui de Lancome
      Eau Torride Givenchy
      Puma Sport
      Sensation Jil Sander
      Allure Chanel
      J’adore Dior
      Hot Couture Givenchy
      5th Avenue EArden
      Shafali YR
      Kenzo Jungle Elephant
      Kenzo Jungle Tiger
      Laura Laura Biagotti
      Bardzo stare niezniszczalne Escape CK

      • primrose Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 15.12.03, 20:20
        fajny wątek, bo jednak cieszę się ze w tym szaleństwie nie jestem odosobniona
        ;-))
    • Gość: gosia Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 03:51
      moje ukochane Azzura Azzaro
      Allure
      Krazy Krizia
      CK One
    • Gość: Pszczola Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.world-net.co.nz 16.12.03, 05:34
      A ponoc nie ilosc tylko jakosc sie liczy:-)
    • mapsi Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 12:09
      Witam
      Casmir Choparda, na zime jedynie;) {czyli aktualnie}
      London Burberry, mial byc na zime a sprawdzil sie w chlodniejsze dni latem
      Escada Sport pomaranczowa
      Brit Burberry, ostatni nabytek, zobaczymy jak sie bedzie nosil
      i tyle bo mieszanki sa zbyt wybuchowe:))
      Jeszcze jedno pytanko jezeli macie po 10 buteleczek perfum to chyba pachniecie
      taka mieszanka? :) Pozdrawiam przedswiatecznie;)
      • renia30 Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 12:16
        No to teraz ja:
        1. Hot Couture edt
        2. Stella
        3. Addict
        4. Pamplelune
        5. Happy Clinique
        6. Le monde... Kenzo
        7. Organza Indecence
        8. Paco Rabane Extreme Girl
        9. Trussardi Jeans
        10. Escada Ibiza Hippie
        11. Angel Schlesser

        i ponadto :o):
        Avon Pink Suede,
        YR: wanilia, malina, owoce leśne, truskawka, Nature,
        BU tease orange.

        i mam wciąż ochotę na następne...
        pozdr r

      • elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 12:34
        nie, nie mieszanką. po prostu od czasu do czasu inaczej :)
        dziś black cashmere :)
        • mapsi Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 16:25
          elve juz Cie lubie i pozdrawiam:)
          • elve :) (n/t) 16.12.03, 22:24

    • carrie.p Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 14:59
      Dwie (to żadna kolekcja): Gucci-Envy(ulubiony) i Eau de Issey(mniej)
      • Gość: kola Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.acn.pl 16.12.03, 15:09
        Dżizas, dziewczyny, macie aż tyle?? To ja chyba jestem nienormalna - perfumuję
        się od wielkiego dzwonu albo i rzadziej (zapominam, zawsze gdzieś pędzę,
        prawie nieumalowana, z niedbale spiętymi włosami, dopiero na miejscu
        doprowadzam się do użytku ;)) Mam tylko 3 buteleczki - ulubione NOA, Davidoff
        Cool Water Woman i Elisabeth Arden. Podobają mi się DKNY i Yves Rocher takie
        zielone, ale jakoś szkoda mi kasy, psikam się w Sephorze.
    • Gość: megima Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.teonet / *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.03, 15:49
      hehe, ja mam jedna,kt.nikt tu nie wymienil-Romance ralpha Laurena-pachnie na
      mnie oszalamiajaco...Lekki i wyrazisty, jak druga skora
      Zawsze do niego wracam, chociaz moje ulubione to L'eau par Kenzo-niezapomniany
      zapach skoszonej i trawy i Pampeluna.Pozdrawiam
    • Gość: justa Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 16:34
      a ja się łudziłam, że drogie perfumy kupujecie dla ich jakości - po tej
      wyliczance widzę, że ze snobizmu.
      • coralin Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 16:45
        Perfumy kupuję dla pięknego zapachu. Nic nie poradzę na to że zniewala mnie
        zapach tak wielu. Snobizm? Może . Ktoś wyżej mądrze napisał coś w stylu że
        jedni pasjonują się kolekcjonowaniem monet,płyt inni uwielbiają piękne zapachy.
        Jeszcze inni są praktyczni do bólu i nie mają wariackiej pasji(ja opócz hobby
        perfumowego mam parę pasji, ale one są takie banalne:)
      • Gość: elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: 195.116.62.* 16.12.03, 16:50
        napisz koniecznie, co jeszcze widzisz :)
        • Gość: kk Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.jci.com 16.12.03, 21:18
          :))

          delikatnie a celnie :)
        • Gość: justa Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 17.12.03, 10:13
          raczej głupio i nierzeczowo. brak argumentów zastąpić złośliwością? przykre.
          podobnie, jak wyliczanka.
          • elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 17.12.03, 10:28
            a Ty czym zastąpiłaś argumenty?
            przecież ciężko argumentami obalać czyjeś widzimisię - a tylko to
            zaprezentowałaś. jeśli wyliczanka sprawia Ci przyrość - nie czytaj! tytuł
            wątku powinien był Cie ostrzec - jest dość jednoznaczny.
      • sorbet Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 17.12.03, 00:48
        Znajomy powiedzial mi: "doswiadczyc", albo "miec". A ja czasami chce i
        doswiadczyc i miec. :-)
    • Gość: monikaa2 Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.03, 17:47
      1.Eternity
      2.Lacosta
      3.hugo boss-deep red
      4.hugo boss-woman
      5.noa
      6.romance
      7.dolce&gabana-light blue
      8.kenzo mak
      9.kenzo taki przezroczysty
      10.cerutti
      11.ultraviolet
      12.NAJLEPSZY NA ŚWIECIE EMPORIO ARMANI
      13.KENZO ŻÓLTE
      14 PUMA
    • Gość: tryfena Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 20:24
      1. J'adore Dior
      2. 5th Avenue Elizabeth Arden
      3. Indian Summer Priscilla Presley
      4. Shalimar Guerlain
      5. Incanto Salvatore Ferragamo
      6. oraz pięknie pachnący Cool Citrus Basil - Body Splash firmy Bath & Body Works
      • mijka Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 20:30
        1. J'adore - Ch. Dior
        2. 5 th avenue - E. Arden
        3. Ardenbeauty - E. Arden
        4. Eternity - C. Klein
        5. Coco Mademoiselle - Chanel (choć tak naprawdę nie lubię ich)
    • lotte Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 16.12.03, 21:40
      Ja nie mam zbyt imponującej kolekcji - Gucci Rush 2, Guerlain Pamplelune,
      Flower by Kenzo, Laguna S. Dali i to właściwie byłoby na tyle... :)
      • Gość: elve Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: 195.116.62.* 16.12.03, 21:52
        każda kolekcja rozpoczyna się od pierwszych egzemplarzy :)
        • Gość: lulu11 dziewczyny!noście mont blanca! IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 17.12.03, 01:26
          piękny.seksowny,kobiecy.wciąż mało znany-to chyba dobrze? noszę od dawna.tylko
          Wam to powiem...;-)
          • charade Re: dziewczyny!noście mont blanca! 17.12.03, 10:40
            Mont Blanc jest rzeczywiście ślicznym zapachem, niestety niezbyt trwałym, a
            tego w perfumach nie lubię :(
    • Gość: Anna Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.03, 09:01
      Uzbieralo sie kilka:
      - O Oui - Lancome ( kupione drugi raz-nigdy nie kupowalam dwa razy tego samego
      zapachu)
      - Dune Diora
      - Coco Mademoisselle Chanel
      - Woman Versace
      - Eau d'Eden Cacharel
      - Image Ceritti
      - Organza (nie wyrzucilam tylko ze względu na ładna butelke, zapach tragiczny)
      - Sensi Armaniego
      - Elle Emporio Armani
      Wiekszosc juz sie niestety konczy, szukam czegos nowego.
    • kurczak1976 Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? 17.12.03, 10:05
      To ja mam niewiele:o)

      All about Eve Joop (niestety wczoraj sie skonczyly)
      Miracle Lancome
      Organca Indecence Givanchy
      Truth CK (w probce, powaznie sie do nich przymierzam)
      Cool Water (ale jakis nijaki mi sie wydaje)

      I tyle :o(
    • pasikonna moje buteleczki 17.12.03, 11:53
      Hmmm, dotychczas wydawalo mi sie ze mam za duzo, ale po zapoznaniu sie z
      niniejszym watkiem stwierdzam ze jestem biedulka:))
      Ale z drugiej strony, chyba dobrze ze mam tylko (!!!) 5 buteleczek, bo podoba
      mi sie jakas stalosc w tym jak sie pachnie a nie ciagle inaczej.
      Moja kolekcja (uzywana oczywiscie ) to:
      1. Ralph lauren Polo Sport For Women - stale do niego wracam, piekny
      porzeczkowy aromat, swiezy wiec dobry na dzien ale i na wieczor tez, b.
      trwale, ostatnio wycofane z Polski, nie wiem dlaczego, bo za granica sa obecne.
      2. Cerutti 1884 - tez moj staly zapach, ulubiony synonim elegancji, mam wode i
      balsam do ciala.
      3. Dune - tylko na zime choc zakochalam sie w nim latem, ale chyba nie byla to
      milosc mojego zycia..., generalnie duzo to sie nie da.
      4. Flower by Kenzo - ladny pudrowy, dobrze ze tylko 30 dostalam. Za to oskar
      za flakonik.
      5. Laura Biagotti Pleasures Intense ( chyba tak sie pisze, ale glowy nie dam),
      dostalam na miniona gwiazdke, bardzo ladne, choc spotkalam sie z opinia ze sa
      duszace, miom zdaniem nie, lacza ciepelko ze swiezoscia we wlasciwych
      proporcjach, tez bardzo je lubie.
      6. Jako szosty jest Salwador Dali ze swoja Laguna - ale to wynik prezentu, nie
      do konca przez mnie wybieranego, nie mniej jednak na wieczor czasami moga byc.

      Moja Przyjaciolka ma 1 buteleczke. Uzywa jej konsekwentnie na rano i wieczor.
      Pachnie b. ladnie. W domu ma porzadek i buteleczka samotnie stoi na prawie
      pustej poleczce. Klimat jest bardzo Zen:))

      Pozdrawiam wszystkie wielbicielki zapachow.


      • elve Re: moje buteleczki 17.12.03, 16:08
        pasikonna napisała:


        > 5. Laura Biagotti Pleasures Intense

        pleasures intense to estee lauder :)
        a tym jednym zapachem, jedym flakonikiem: fajne to. też kiedyś tak miałam.
        niestety, było, minęło i dziś flakonik moich kiedys ukochanych powędrował do
        przyjaciółki :)
    • Gość: Gosia Re: ile macie buteleczek perfum (wasza kolekcja)? IP: 82.150.72.* 17.12.03, 16:39
      Champs Elysees
      Chanel 5
      Chanel Chance

      I wystarczy :-)

      Dolaczam sie do przedswiatecznych pozdrowien :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka