studentka_rocznik0 21.09.02, 20:01 zachecam do wyslania maila w obronie Aminy z www.amnesty.org.pl/amina ja juz wyslalam pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
studentka_rocznik0 Re: kto jeszcze? 22.09.02, 16:24 jeszcze ja... bo chyba mozna wysylac nieograniczoną ilosc listow, po powtornym wyslaniu nie pojawia sie komunikat: "spod tego IP wyslano juz list" (jak jest w przypadku klikania na pajacyka na Polskiej Stronie Glodu) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zula Re: lisy do amnesty IP: *.leased-02.binet.pl 23.09.02, 09:10 ja też już wysłałam Odpowiedz Link Zgłoś