Dodaj do ulubionych

lisy do amnesty

21.09.02, 20:01
zachecam do wyslania maila w obronie Aminy z www.amnesty.org.pl/amina

ja juz wyslalam

pozdr.
Obserwuj wątek
    • spinelli popieram, podpisalam n/txt 21.09.02, 20:15

      • spinelli kto jeszcze? 22.09.02, 16:04

        • studentka_rocznik0 Re: kto jeszcze? 22.09.02, 16:24
          jeszcze ja... bo chyba mozna wysylac nieograniczoną ilosc listow, po powtornym
          wyslaniu nie pojawia sie komunikat: "spod tego IP wyslano juz list" (jak jest w
          przypadku klikania na pajacyka na Polskiej Stronie Glodu)

          pozdr.
          • spinelli OK, to ja tez jeszcze raz n/txt 22.09.02, 19:00

    • Gość: zula Re: lisy do amnesty IP: *.leased-02.binet.pl 23.09.02, 09:10
      ja też już wysłałam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka