Gość: tad
IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl
25.10.02, 17:40
Jak słyszałem w serwisie III programu PR, w Moskwie negocjatorzy rozmawiający
z Czeczeńcami więziącymi kilkaset osób, starają się o zwolnienie
uięzionych "kobiet i dzieci"? Co na to feministki? Czy nie wypadałoby
podnieść alarmu z powodu takiego przejawu seksizmu? Jesli będzie się milczeć
w obliczu czegoś takiego, to patriarchat prędko nie zdechnie!