Dodaj do ulubionych

Chudniemy na wiosnę

IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 20:33
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: grubas Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 20.02.10, 22:36
      Jako grubas czuje sie dotknieta tym szczuciem ludzi grubych, Moze lepiej niech sie zajma anorektyczkami i zmienianiem standardow wpajanych nam jako "zdrowe" czyli trupow o BMI 18. To ma byc zdrowie?
      • Gość: asd Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 21.02.10, 02:17
        typowy przykład naginania rzeczywistości do własnej miary. Grube jest be bo jest
        niezdrowe, brzydkie i tyle. Pieprzenie, że grube jest ok włóżmy między bajki,
        jest to ugłaskiwanie swojej słabej woli i nic więcej. Sam jestem przykładem
        schudłem 25 kg ze 110 do 85 przy wzroście 188 cm i wreszcie się normalnie czuję.
    • Gość: gość Chudniemy na wiosnę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 13:45
      trzymam kciuki za dzielna druzynesmile) i sama podejmuje wyzwanie...moj cel to 15
      kg mniej wiec jest o co walczycsmile) szczegolne pozdrowienia dla Pana Łukasza
      Nowickiegosmile)
    • sigrid.storrada No, cóż 22.02.10, 17:45
      A ja po prostu napiszę: trzymam kciuki za całą ekipę.
    • Gość: ciekawe zaniżanie wagi? IP: *.chello.pl 22.02.10, 18:53
      Nie wierzę w to, że pani Iza Olendzka waży 86kg. Jestem tego samego wzrostu i
      przy wadze 90kg wyglądałam od niej o wiele lepiej tj. byłam szczuplejsza, nie
      miałam takiego brzucha. Zaniżacie te wagi..
      • Gość: aniakin Re: zaniżanie wagi? IP: *.dhcp.inet.fi 22.02.10, 19:47
        Bzdury gadasz. Waga to sprawa indywidualna i zalezy od wielu czynnikow.
        Kazdy czlowiek ma inny kosciec, inne proporcje masy miesniowej i
        tluszczowej. Niektorzy naleza do wagi ciezkiej, a wygladaja lepiej niz
        podzialka pokazuje (vide twoj przyklad).
      • liza_s Re: zaniżanie wagi? 22.02.10, 21:47
        "Takiego brzucha"? To wcale nie jest duży brzuch jak na podane parametry. Do
        tego pani Iza ma zgrabne nogi i górne partie ciała, nie musi się też martwić
        wielkim tyłkiem. Własciwie tylko brzuch jest tu widocznym problemem. Skoro Ty
        wyglądałaś przy tej wadze jeszcze lepiej, można tylko pogratulować, ale nie
        rozumiem, skąd wniosek, że wszyscy przy takich liczbach muszą wyglądać
        identycznie...
      • Gość: Gość Re: zaniżanie wagi? IP: *.chello.pl 01.03.10, 12:10
        Przy wadze 90kg byłaś szczuplejsza? Przy tej wadze takiego słowa nie
        ma. 90kg w wielu sportach to kategoria wagowa - ciężka.
    • Gość: andrzej Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 22.02.10, 19:56
      Przecież to proste, wystarczy mniej żreć plus trochę ruchu i żadna
      dieta nie jest potrzebna, sam zrzuciłem 12 kilo w 2 miesiące rezygnując
      z cukru do herbaty i pepsi i polowa tego co wcześniej na talerzu bez
      ale tak samo tłuste i smażone jak wcześniej bo lubię kaszaneczkę z
      cebulką i kielbaską ale teraz już się nie opycham jak wieprz.
      • Gość: grubaska Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:24
        facetom dużo łatwiej schudnąć. Macie testosteron (nie wszyscy) i naprawdę u was wystarczy mniej żreć.
        babki są estrogenowe. często mają niedoczynność tarczycy, jajniki policystyczne i możesz stanąć na głowie i powachlować się uszami, a nie tylko MŻ i ruch i tak niewiele schudniesz...
        • Gość: andrzej Re: nie zgodzę się z Tobą IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:40
          nie zgodzę się z Tobą bo przecież tłuszcz nie bierze się z powietrza
          jak zaczniesz mniej jeść więcej się ruszać to jest to naturalnie ze
          musisz go spalić, człowiek jak na razie nie wykształcił w sobie komórek
          chlorofilu by odżywiać się energią słoneczną, wiec przestań się
          usprawiedliwiać swoją kobiecością a weź się za siebie.
          • Gość: andrzej Re: Wystarczy trochę silnej woli .... IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:41
            ...a niestety tego współczesnemu człowiekowi brak chciałby żeby
            wszystko zrobiono za niego podłe lenistwo ...
          • hellulah Re: nie zgodzę się z Tobą 27.02.10, 10:33
            Nie rozumiesz. Nie chodzi o to, żeby usprawiedliwiać złą dietę.
            Zrozum tylko, że u kobiet, szczególnie w pewnym wieku, nie wystarczy
            tylko mniej jeść (tłustych, wysokokalorycznych potraw) i tylko trochę
            więcej się ruszać. Wiele kobiet musi przyjmować leki poważnie
            zaburzające metabolizm, to też częściej się zdarza u kobiet, niż u
            mężczyzn.

            To super tak w ogóle, że dajesz wcinasz kaszaneczkę z cebuleczką i
            według Ciebie jesteś zdrowy. Ciekawe tylko, jakie masz wyniki badań
            teraz no i jakie będzie miał za kilka lat. Ciekawe. Czy nadal
            będziesz taki zadowolony z siebie.

        • Gość: Przemo Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 01.03.10, 11:37
          Proste pytanie. Ile razy w tygodniu się INTENSYWNIE ruszasz, biegasz
          czy w innej formie fizycznie męczysz?

          Patrząc na zdjęcia tych ludzi zastanawiam się jak można doprowadzić
          się aż do takiego stanu, żeby musieć zrzucać 15-20 kg. Widać po
          nich, że są fizycznie zaniedbani. Jak najbardziej wspieram ich
          inicjatywę i życzę powodzenia w walce z 'niebyciem grubasem'.

          Nie ma się co tłumaczyć, że facetom jest łatwiej schudnąć. Mam wiele
          znajomych kobiet po 30-ce, które mają figurę nastolatek bo po prostu
          często i regularnie ruszają tyłek na różnych fitnessach, aerobikach,
          rowerach itd. zamiast się obżerać co wieczór przed jakimś debilnym
          serialem.

    • Gość: AAAAAAAAAAA Chudniemy na wiosnę IP: *.xdsl.centertel.pl 27.02.10, 08:49
      Trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się (za siebie też), ale niestety
      przykładem braku skuteczności tych diet jest p.Węglarczyk. Schudł, a teraz
      tyje, co widzimy na ekranach.
      • Gość: wiejska baba jesienia plus 4 kg -kara za rodzynki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 09:26
        teraz przez miesiąc minus 5 - nagroda za silną wolę.Nie zganiam na
        tarczycę ktorej nie mam i inne podroby,żarlam -siadlo na
        d...postanowilam schudnac i chudnę bo chcę!!!Wiem,że z powierza
        sadelko sie nie bierze smile
        Ruszac sie, ruszac !!!
    • Gość: Radomir Chudniemy na wiosnę IP: 188.33.170.* 27.02.10, 17:11
      Dieta niskokaloryczna, owszem, przynosi szybko dużo efekty, ale zaraz potem efekt jojo (+kilka kg ekstra), do tego wyniszczony organizm i mniej mieśni. A wygląda na to, że ci państwo będą mieć takich tradycyjnych dietetyków, co będą kazać liczyć kaloriee... Owszem sukces zapewne będzie na koniec programu, ale co po kilku miesiącach? O tym już nikt nie napisze artykułu...

      Całe życie walczyłem z otyłością (+100kg w podstawówce) i po wielu takich dietach tradycyjnych (rekordowo straciłem 35kg) na szczęście odkryłem Montignaca. Nie jest to jakaś wydumana dieta, można ją sprowadzić do zasady: jeść dowolną ilość żywności nieprzetworzonej, tego co jedli ludzie przed XX w. Trzeba całkowicie wyeliminować cukier (i wszystko, co jego zawiera - niestety większość rzeczy w sklepach), chleb, ziemniaki. Można jeść tłuste mięso, fasolę, makaron durum, produkty mleczne, warzywa, owoce. Bez ograniczeń ilościowych! Obojętnie ile bym się obżerał, nie tyję. Najtrudniejsza rzecz w tym to to, że jest to zmiana żywienia na całe życie, a nie pojedyncza dieta...
    • Gość: qqryq Chudniemy na wiosnę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 17:11

      Do Was już dołączać nie muszę, ale trzymam mocno kciuki! Powodzenia!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Pawel.Bruksela Re: hm.... IP: 91.180.145.* 28.02.10, 02:09
      no, cus ruszylo, wiec jeszcze raz: nie iwdze nic trudnego, ale polecam
      diete proteinowa (tylko naturalne!) doktora Pierre Dukana. Od 28
      listopada schudlem 20kg i nie chodzilem glodny. Nie byly tez potrzebne
      zadne cwiczenia fizyczne
    • Gość: Teresa Chudniemy na wiosnę IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.10, 23:32
      Gratuluję odwagi! Trzymam kciuki za Was. Chętnie sie przyłacze.
      Gdy mieliście w zeszłym roku taka sama akcję wciągaliście do
      chudnięcia rózne (znane) osoby. Z wrocławskiego podwórka przyłaczył
      się dyrektor Teatru Lalek - Roberto Skolimowski - brzucho pozostało,
      odchudzona została kasa teatru. Warto wrócić do tematu.
      Pozdrawiam
      Teresa
    • Gość: Rokitnik Chudniemy na wiosnę IP: *.hsi7.kabel-badenwuerttemberg.de 12.04.10, 22:30
      Idea wspaniala ale takze swietna reklama prasowa dla Vitalii.A jeszcze
      piekniej mozna te idee realizowac bez ponoszenia kosztow finansowaych tylko
      dlatego,ze pracuje sie w Radio,TVP czy "Gazecie".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka