Gość: asd IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 20:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grubas Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 20.02.10, 22:36 Jako grubas czuje sie dotknieta tym szczuciem ludzi grubych, Moze lepiej niech sie zajma anorektyczkami i zmienianiem standardow wpajanych nam jako "zdrowe" czyli trupow o BMI 18. To ma byc zdrowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 21.02.10, 02:17 typowy przykład naginania rzeczywistości do własnej miary. Grube jest be bo jest niezdrowe, brzydkie i tyle. Pieprzenie, że grube jest ok włóżmy między bajki, jest to ugłaskiwanie swojej słabej woli i nic więcej. Sam jestem przykładem schudłem 25 kg ze 110 do 85 przy wzroście 188 cm i wreszcie się normalnie czuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Chudniemy na wiosnę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 13:45 trzymam kciuki za dzielna druzyne) i sama podejmuje wyzwanie...moj cel to 15 kg mniej wiec jest o co walczyc) szczegolne pozdrowienia dla Pana Łukasza Nowickiego) Odpowiedz Link Zgłoś
sigrid.storrada No, cóż 22.02.10, 17:45 A ja po prostu napiszę: trzymam kciuki za całą ekipę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawe zaniżanie wagi? IP: *.chello.pl 22.02.10, 18:53 Nie wierzę w to, że pani Iza Olendzka waży 86kg. Jestem tego samego wzrostu i przy wadze 90kg wyglądałam od niej o wiele lepiej tj. byłam szczuplejsza, nie miałam takiego brzucha. Zaniżacie te wagi.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniakin Re: zaniżanie wagi? IP: *.dhcp.inet.fi 22.02.10, 19:47 Bzdury gadasz. Waga to sprawa indywidualna i zalezy od wielu czynnikow. Kazdy czlowiek ma inny kosciec, inne proporcje masy miesniowej i tluszczowej. Niektorzy naleza do wagi ciezkiej, a wygladaja lepiej niz podzialka pokazuje (vide twoj przyklad). Odpowiedz Link Zgłoś
liza_s Re: zaniżanie wagi? 22.02.10, 21:47 "Takiego brzucha"? To wcale nie jest duży brzuch jak na podane parametry. Do tego pani Iza ma zgrabne nogi i górne partie ciała, nie musi się też martwić wielkim tyłkiem. Własciwie tylko brzuch jest tu widocznym problemem. Skoro Ty wyglądałaś przy tej wadze jeszcze lepiej, można tylko pogratulować, ale nie rozumiem, skąd wniosek, że wszyscy przy takich liczbach muszą wyglądać identycznie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: zaniżanie wagi? IP: *.chello.pl 01.03.10, 12:10 Przy wadze 90kg byłaś szczuplejsza? Przy tej wadze takiego słowa nie ma. 90kg w wielu sportach to kategoria wagowa - ciężka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 22.02.10, 19:56 Przecież to proste, wystarczy mniej żreć plus trochę ruchu i żadna dieta nie jest potrzebna, sam zrzuciłem 12 kilo w 2 miesiące rezygnując z cukru do herbaty i pepsi i polowa tego co wcześniej na talerzu bez ale tak samo tłuste i smażone jak wcześniej bo lubię kaszaneczkę z cebulką i kielbaską ale teraz już się nie opycham jak wieprz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grubaska Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:24 facetom dużo łatwiej schudnąć. Macie testosteron (nie wszyscy) i naprawdę u was wystarczy mniej żreć. babki są estrogenowe. często mają niedoczynność tarczycy, jajniki policystyczne i możesz stanąć na głowie i powachlować się uszami, a nie tylko MŻ i ruch i tak niewiele schudniesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: nie zgodzę się z Tobą IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:40 nie zgodzę się z Tobą bo przecież tłuszcz nie bierze się z powietrza jak zaczniesz mniej jeść więcej się ruszać to jest to naturalnie ze musisz go spalić, człowiek jak na razie nie wykształcił w sobie komórek chlorofilu by odżywiać się energią słoneczną, wiec przestań się usprawiedliwiać swoją kobiecością a weź się za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Wystarczy trochę silnej woli .... IP: *.chello.pl 22.02.10, 20:41 ...a niestety tego współczesnemu człowiekowi brak chciałby żeby wszystko zrobiono za niego podłe lenistwo ... Odpowiedz Link Zgłoś
hellulah Re: nie zgodzę się z Tobą 27.02.10, 10:33 Nie rozumiesz. Nie chodzi o to, żeby usprawiedliwiać złą dietę. Zrozum tylko, że u kobiet, szczególnie w pewnym wieku, nie wystarczy tylko mniej jeść (tłustych, wysokokalorycznych potraw) i tylko trochę więcej się ruszać. Wiele kobiet musi przyjmować leki poważnie zaburzające metabolizm, to też częściej się zdarza u kobiet, niż u mężczyzn. To super tak w ogóle, że dajesz wcinasz kaszaneczkę z cebuleczką i według Ciebie jesteś zdrowy. Ciekawe tylko, jakie masz wyniki badań teraz no i jakie będzie miał za kilka lat. Ciekawe. Czy nadal będziesz taki zadowolony z siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo Re: Chudniemy na wiosnę IP: *.chello.pl 01.03.10, 11:37 Proste pytanie. Ile razy w tygodniu się INTENSYWNIE ruszasz, biegasz czy w innej formie fizycznie męczysz? Patrząc na zdjęcia tych ludzi zastanawiam się jak można doprowadzić się aż do takiego stanu, żeby musieć zrzucać 15-20 kg. Widać po nich, że są fizycznie zaniedbani. Jak najbardziej wspieram ich inicjatywę i życzę powodzenia w walce z 'niebyciem grubasem'. Nie ma się co tłumaczyć, że facetom jest łatwiej schudnąć. Mam wiele znajomych kobiet po 30-ce, które mają figurę nastolatek bo po prostu często i regularnie ruszają tyłek na różnych fitnessach, aerobikach, rowerach itd. zamiast się obżerać co wieczór przed jakimś debilnym serialem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAAAAAAAAAA Chudniemy na wiosnę IP: *.xdsl.centertel.pl 27.02.10, 08:49 Trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się (za siebie też), ale niestety przykładem braku skuteczności tych diet jest p.Węglarczyk. Schudł, a teraz tyje, co widzimy na ekranach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiejska baba jesienia plus 4 kg -kara za rodzynki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 09:26 teraz przez miesiąc minus 5 - nagroda za silną wolę.Nie zganiam na tarczycę ktorej nie mam i inne podroby,żarlam -siadlo na d...postanowilam schudnac i chudnę bo chcę!!!Wiem,że z powierza sadelko sie nie bierze Ruszac sie, ruszac !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radomir Chudniemy na wiosnę IP: 188.33.170.* 27.02.10, 17:11 Dieta niskokaloryczna, owszem, przynosi szybko dużo efekty, ale zaraz potem efekt jojo (+kilka kg ekstra), do tego wyniszczony organizm i mniej mieśni. A wygląda na to, że ci państwo będą mieć takich tradycyjnych dietetyków, co będą kazać liczyć kaloriee... Owszem sukces zapewne będzie na koniec programu, ale co po kilku miesiącach? O tym już nikt nie napisze artykułu... Całe życie walczyłem z otyłością (+100kg w podstawówce) i po wielu takich dietach tradycyjnych (rekordowo straciłem 35kg) na szczęście odkryłem Montignaca. Nie jest to jakaś wydumana dieta, można ją sprowadzić do zasady: jeść dowolną ilość żywności nieprzetworzonej, tego co jedli ludzie przed XX w. Trzeba całkowicie wyeliminować cukier (i wszystko, co jego zawiera - niestety większość rzeczy w sklepach), chleb, ziemniaki. Można jeść tłuste mięso, fasolę, makaron durum, produkty mleczne, warzywa, owoce. Bez ograniczeń ilościowych! Obojętnie ile bym się obżerał, nie tyję. Najtrudniejsza rzecz w tym to to, że jest to zmiana żywienia na całe życie, a nie pojedyncza dieta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqryq Chudniemy na wiosnę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 17:11 Do Was już dołączać nie muszę, ale trzymam mocno kciuki! Powodzenia!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel.Bruksela Re: hm.... IP: 91.180.145.* 28.02.10, 02:09 no, cus ruszylo, wiec jeszcze raz: nie iwdze nic trudnego, ale polecam diete proteinowa (tylko naturalne!) doktora Pierre Dukana. Od 28 listopada schudlem 20kg i nie chodzilem glodny. Nie byly tez potrzebne zadne cwiczenia fizyczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teresa Chudniemy na wiosnę IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.10, 23:32 Gratuluję odwagi! Trzymam kciuki za Was. Chętnie sie przyłacze. Gdy mieliście w zeszłym roku taka sama akcję wciągaliście do chudnięcia rózne (znane) osoby. Z wrocławskiego podwórka przyłaczył się dyrektor Teatru Lalek - Roberto Skolimowski - brzucho pozostało, odchudzona została kasa teatru. Warto wrócić do tematu. Pozdrawiam Teresa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rokitnik Chudniemy na wiosnę IP: *.hsi7.kabel-badenwuerttemberg.de 12.04.10, 22:30 Idea wspaniala ale takze swietna reklama prasowa dla Vitalii.A jeszcze piekniej mozna te idee realizowac bez ponoszenia kosztow finansowaych tylko dlatego,ze pracuje sie w Radio,TVP czy "Gazecie". Odpowiedz Link Zgłoś