Dodaj do ulubionych

PANI DOKTOR PROSZE RAZ JESZCZE O ODP

16.03.04, 22:16
Nie wiem czy dobrze to ujelam w poprzednim poscie wiec zwracam sie z pytaniem
raz jeszcze.Otoz wspolzylam,ale dopiero w 18 dniu przyjmowania tabletek,przy
czym 1 wzielam w dzien po operacji.Czy powinnam wykonac test ciazowy?
Czy rekakcja mojego organizmu jest prawidlowa?
Obserwuj wątek
    • hogata199 Re: PANI DOKTOR PROSZE RAZ JESZCZE O ODP 16.03.04, 22:39
      bardzo prosze o odp
    • monika.antepowicz Re: PANI DOKTOR PROSZE RAZ JESZCZE O ODP 17.03.04, 07:04
      myślę,że nie po 14 dniach prsyjmowania pigułek jest juxz pani w pełni
      zabezpieczona, a sama operacja mog ła spowodowac brak miesiaczki- jednak dla
      pewności przed rozpoczeciemkolejnego opakowania można wykonać tezt ciażowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka