Dodaj do ulubionych

2 krechy !

09.07.05, 15:44
Hurra! Pierwszy raz w życiu zobaczyłam dzisiaj dwie piękne kreski - niebieską
i różową:) Mam nadzieję, że ginka to potwierdzi i że na wiosnę zostanę
mamusią...
Obserwuj wątek
        • 99maja Re: 2 krechy ! 13.07.05, 11:21
          Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia, czytając takie informacje mam ochotę
          dzwonić po męża i próbować do skutku : ) to chyba znaczy że już najwyższt czas
          na dzidzię.
      • katrem Re: 2 krechy ! 14.07.05, 22:38

POTWIERDZONE !!! HURRRA, JESTEM W 3 TYG. CIĄŻY !!!
        widzieliśmy naszą małą kropkę (pęcherzyk ciążowy) na ekranie usg!

DZIĘKUJĘ ZA POZYTYWNE WIRUSKI I PRZESYŁAM JE DALEJ :)))
        #######################################################

JEDNAK Z PCO MOŻNA SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA:)
    • myszewa Re: 2 krechy ! 15.07.05, 11:08
      gratuluję katrem :)wygląda na to, że obie zostaniemy mamami w marcu :)a ja mam
      pierwsze USG w poniedziałek i już nie mogę się doczekać ;)
      • katrem Re: 2 krechy ! 15.07.05, 15:16
        super, gratuluję!

ja następną wizytę i usg za dwa tygodnie - w środku mojego urlopu: będę musiała
        specjalnie przyjechać do wawy na 1 dzień, ale czego się nie robi dla fasolki:)
        zwłaszcza że moja lekarka wyjeżdża 1 sierpnia i koniecznie chce mnie jeszcze
        zobaczyć....
    • wiedzmaj Re: 2 krechy ! 15.07.05, 21:29
      Gratuluję, to wspaniałe (aż mi łezki w oczkach stanęły ze wzruszenia)! Pisz nam
      na bieżąco, co się u Was dzieje. Bierzesz kwas foliowy, witaminki? Jak trzeba
      dbać o ciążę, gdy się ma PCO?
      Pozdrawiam!
      • ona19 Re: 2 krechy ! 22.07.05, 15:11
        Pco tylko utrudnia zajscie nie ma wplywu na dzidziusia jak sie zajdzie trzeba
        dbac normalnie jak sie dba w ciazy :)
        Zaczyna sie u mnie 3 miesiac niedlugo :) łykam kwas foliowy i jem duuuzo
        owoców :)
        • katrem Re: 2 krechy ! 22.07.05, 23:08
          witam,
          niestety wylądowałam na dłuuugim zwolnieniu i muszę leżeć plackiem...
          plamienia i okropne bóle brzucha!
          biorę 3 x dziennie duphaston, no-spę forte i co 3 dzień kaprogest w pupę:(
          poza tym łykam kwas foliowy i staram się w miarę dobrze odżywiać (dziś zjadłam
          kilogram borówki amerykańskiej, szok!)
        • hebbe Re: 2 krechy ! 23.07.05, 22:40
          pco nie tylko utrudnia zajście w ciążę, ale też zwiększa ryzyko poronienia,
          niestety :(
          kłopoty z utrzymaniem ciąży mogą wynikać z nierównowagi hormonalnej, błona
          śluzowa macicy może być za "stara" jeśli krwawienia miesięczne występują rzadko
          (zarodek nie może dobrze się zagnieździć), komórki jajowe z bardzo długich
          cyklów mogą być gorszej jakości... itd. Więc lepiej na siebie podwójnie uważać,
          szczególnie w pierwszym trymestrze. Ale nie słyszałam o jakimś specjalnym
          postępowaniu w przypadku ciąż u dziewczyn z pco, po prostu reaguje się na
          objawy nieprawidłowości.
          • pco Re: 2 krechy ! 24.07.05, 22:19
            hebbe - nie kracz ;)

Do obu mamusiek - GRATULACJE!!!!

katrem - ja krwawilam w 7tc przez nastepne pare tyg bardzo sie oszczedzalam +
            bralam progesteron. Po pierwszym trymestrze do samego konca nie mialam wiekszych
            problemow z ciaza i wspominam ja jako najpiekniejszy okres w moim zyciu :)))
            (juz mialm dziecko ale jeszcze nei mialam obowiazkow z nim zwiazanych heheheh ;)))
    • myszewa Re: 2 krechy ! 25.07.05, 21:52
      kilogram borówki amerykańskiej - no ładnie ;) a ja od 3 dni jem codziennie po
      pół dużego arbuza :))) dbaj o siebie i o maleństwo katrem, nie przemęczaj się,
      wykorzystuj to, że jesteś w ciąży i wyręczaj się tatusiem dzieciaczka - mój mąż
      od początku ciąży zmywa naczynia i biega po zakupy;) - mam nadzieję, że
      wszystkie przykre dolegliwości niedługo miną. A ja w zeszły poniedziałek
      widziałam też moją kropeczkę :))) jestem bardzo dumną mamusią, następne usg za
      tydzień.
      • katrem mimo pco wczoraj zobaczyłam serduszko! 30.07.05, 10:16
        wow, na kiedy myszewa masz przybliżony termin?
        U mnie wczoraj lekarka na usg określiła na podst.ostatniej @ i obrazu usg
        spodziewaną datę porodu, dlatego nareszcie mam w miarę realny suwaczek (17
        marca 2006). No i dostałam zestaw badań do zrobienia... w tym przeciwdziała Rh,
        bo ja mam -, a mój mąż +.
        No i kaprogest działa, bo plamienia się skończyły!
        A poza tym zobaczyłam wczoraj serduszko maluszka i dopiero dotarło do mnie, że
        noszę w sobie nowe życie:)
        To wspaniałe uczucie i wszystkim Wam tego życzę!
        Przesyłam ciążowe wiruski: ***************...*!!!
        • myszewa Re: mimo pco wczoraj zobaczyłam serduszko! 03.08.05, 17:39
          ja byłam przedwczoraj na usg, widziałam bijące serduszko, główkę i brzuszek
          maleństwa, mój szkrab ma 16 mm :) Datę porodu mam na 9 marca. Niestety pojawił
          się u mnie problem - mięśniak, który miałam przed ciążą prawdopodobnie pod
          wpływem hormonów zaczął gwałtownie rosnąć, urósł prawie dwukrotnie, ma już 5
          cm. Teraz mam czekać na kolejne usg do 17, żeby zobaczyć jak on się będzie
          dalej zachowywał. Jestem wściekła - czy zawsze muszę mieć pod górkę i żyć w
          obawie? Już samo pco by wystarczyło :(
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka