15.07.04, 09:42
Witam,
19 stycznia urodzilam dzidzi, 31 marca dostalam pierwszy po porodzie okres,
kupilam cerazette i czekalam na drugi okres, ktory do tej pory sie nie pojawil.
Mam zatem pytani: wziac czy nie wziac te tabletki ? Czy cerezette powinno sie
wziac w pierwszym dniu okresu jak normalne tabletki czy mozna wziac w dowolnym
momencie ? Powiem szczerze, ze mam juz dosyc czekania i zycia w niepewnosci...
W ciazy nie jestem - dzisiaj robilam test, tak na wszelki wypadek smile

Pozdrawiam,
Ewa
Obserwuj wątek
    • heather_morris Re: cerezette 15.07.04, 17:49
      Teraz w sumie tez mozesz zaczac brac Cerazette, ale moze ona byc nieskuteczna i
      ochrone antykoncepcyjna uzyskasz dopiero od 1 pigulki z nowego (drugiego)
      opakowania, wiec przez te 28 dni i tak bedziesz misiala sie dodatkowo
      zabezpieczac. A okresy teraz mozesz miec bardzo nieregularne i w sumie nie
      wiadomo kiedy nastepny sie pojawi... Na wszelki wypadek zadzwon do swojego gina
      i spytaj co on/ona o tym sadzi...

      Pozdrowionka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka