Witam,
19 stycznia urodzilam dzidzi, 31 marca dostalam pierwszy po porodzie okres,
kupilam cerazette i czekalam na drugi okres, ktory do tej pory sie nie pojawil.
Mam zatem pytani: wziac czy nie wziac te tabletki ? Czy cerezette powinno sie
wziac w pierwszym dniu okresu jak normalne tabletki czy mozna wziac w dowolnym
momencie ? Powiem szczerze, ze mam juz dosyc czekania i zycia w niepewnosci...
W ciazy nie jestem - dzisiaj robilam test, tak na wszelki wypadek
Pozdrawiam,
Ewa