IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 10:51
otóż mam bardzo wstdliwy problem, jak ta kobiete to nawet bardzo, otóż od
jakiegoś czasy strasznie śmierdzą mi stopy, już naprawdę nie wiem co mam z
tym zrobić, stresuję się jesli do kogoś idę, bo wstyd zdjąć buty, nie wiem
dlaczego tak się dzieje i jak to zwalczyć. O chigienę bardzo dbam, błagam
niech mi ktoś coś poradzi
Obserwuj wątek
      • monika19782 Re: PROBLEM 26.01.05, 12:59
        Przede wszystkim noś bawełniane skarpetki bez żadnych domieszek sztucznych, nie
        wiem ale chba wszystkie niestety rajstopy są z domieszkami elastyku, kapcie
        tez z reguły są sztuczne więc w domu lepiej w samych skarpetkach lub częste
        pranie, przejżyj buty, moze któreś są przemoknięte, wypierz wkładki a jeżeli to
        możliwe to nawet całe buty, ja tak robię, przetrzyj spirytusem lub jakimś innym
        srodkiem grzygogójczym, w aptece kup jakiś preparat do stóp a jak problem
        będzie dalej dokuczał poradź się specjalisty w końcu od tego są. pozdrawiam
        gorąco.
    • zlakobieta Re: PROBLEM 29.01.05, 20:00
      Jezeli nosisz cienkie rajstopy, to zawsze po zdjeciu butow biegiem do lazienki.
      Umyj stopy (razem z rajstopami wink i wytrzyj tak, jak rece. Na pewno nie
      zostawisz mokrych sladow, bo nylonowe rajstopy, czy podkolanowki sa od razu
      praktycznie suche. Dalsza czesc wizyty przebiegnie w komforcie, bo na pewno
      nikt nie poczuje od Ciebie nic przykrego, a buty zostaly gdzies tam w
      przedpokoju. Druga sprawa - wkladki. W kazdym wiekszym sklepie obuwniczym
      dostaniesz za ok.6 zł. wkładki pachnące swierkiem zawierające węgiel
      pochłaniający przykry zapach potu. Mozesz nie wierzyc ale skutecznosc ich jest
      naprawde duza. Kupuje takie synowi do butów sportowych. Gdy po jakims czasie
      przestają działać, to po prostu wymienisz. Koszt jest niewielki.
      Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka