Dodaj do ulubionych

lactavaginal

IP: *.crowley.pl 26.03.05, 19:07
czesc dziewczyny. mam maly problem i w zwiazku z nim pytanko... musze zastosowac lactavagilan ktory przyjmuje sie dopochwowo 2x dziennie (rano i wieczorem) i mam obawy. Pigulki sa male i boje sie, ze jak sobie taka zaaplikuje rano to czy ona wyplynie?bo na noc to sie nie obawiam, bo sie lezy. z gory dziekuje za kazda odpowiedz. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: dalliw Re: lactavaginal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.05, 22:12
      Ja brałam w czasie ciąży, ale tylko na wieczór. Więc w kwestii porannej nie
      pomogę.
    • Gość: Justa Re: lactavaginal IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.05, 22:23
      Zawsze wyplynie,wiec musisz nosic w dzien wkladki.
      • Gość: syla Re: lactavaginal IP: *.crowley.pl 27.03.05, 19:38
        domyslam sie, ze wyplynie, ale martwie sie czy nie wyplynie cala globuleczka, ona jest taka mala jak tabletka sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka