Dodaj do ulubionych

ANTYKONCEPCJA - PROSZE O RADĘ

IP: *.mikrolan.pl / *.crowley.pl 05.06.05, 18:51
ZAPOMNIAŁAM, ŻE BIORĘ ANTYBIOTYKI I KOCHAŁAM SIĘ Z MOIM CHŁOPAKIEM...., WIEM,
ŻE ANTYBIOTYKI OSŁABIAJĄ DZIAŁANIE PIGUŁEK ANTYKONCEPCYJNYCH....
NADMIENIAM, IŻ BIORĘ "SŁABE"(DELIKATNE) PIGUŁKI - MINULET, A STOSUNEK BYŁ W
POŁOWIE CYKLU - CZYLI W CZASIE OWULACJI...., JEŚLI BY OWA NASTĄPIŁA...
JAKIE JEST RYZYKO ZAJŚCIA W CIĄŻE.... JAK BARDZO ANTYBIOTYKI WPŁYWAJA NA
DZIAŁANIE PIGULEK??
BAAARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kami Re: ANTYKONCEPCJA - PROSZE O RADĘ IP: *.net.pulawy.pl / *.net.pulawy.pl 05.06.05, 18:55
      To zalezy jaki antybiotyk Nie wszytskie wpływają negatywnie na skutecznośc
      atykoncepcji
      "Możliwe jest gorsze wchłanianie zawartych w pigułce hormonów podczas
      stosowania NIEKTÓRYCH antybiotyków. Dlatego podczas kuracji i do 7 dni od jej
      zakończenia powinnaś się dodatkowo zabezpieczać.
      Niektóre ziołowe leki, jak np. dziurawiec czy preparaty przeczyszczające mogą
      obniżać skuteczność antykoncepcyjną pigułek. "
      • hippophae Re: ANTYKONCEPCJA - PROSZE O RADĘ 05.06.05, 19:17
        jeszcze jedno - jeśli mimo brania pigułek wystąpi owulacja to może to być w dowolnym dniu - krótko po tym jak działanie pigułek zostanie osłabione - środek cyklu nie ma tu żadnego znaczenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka