Dodaj do ulubionych

Patentex oval

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 15:24
dzewczyny, jakie macie doświadczenia z tymi globulkami, zawsze stosowalam
tylko prezerwatywy ale teraz mam taki okres w zyciu ze nie moge miec dziecka,
nie moge brac tabletek antykoncepcyjnych, na wkladke jestem za mloda, chce
sie dodatkowo zabezpieczyc co sadzicie o tym srodku, czy te globulki cos w
daja pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: anka Re: Patentex oval IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 16:53
      obrzydliwie pieniące się,wycieka to paskudztwo później długo,długo...
      nieprzyjemne odczucia,łącznie z uczuciem gorąca i lekkiego pieczenia
      fuj
    • karolina10000 Re: Patentex oval 06.08.05, 19:52
      Polecam. Stosuje od kilku lat z powodzeniaem i nie mam powyższych negatywnych
      odczuć, kwestia przyzwyczajenia, mam za to miła świadomość, ze nie szkodze
      swojemu zdrowiu.
      Pozdrawiam
    • asiaijuz Re: Patentex oval 06.08.05, 19:55
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=27368939&a=27374964
      pozdrawiam
      asia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka