Dodaj do ulubionych

Jeannine please help me!!!

26.02.06, 14:56
Ktos bral?Podobno tabletki 4 generacji, prosze napiszcie jak sie po nich
czulyscie czy przytylyscie. Interesuje mnie tez czy dziala na tradzik.Dziekismile
Obserwuj wątek
    • Gość: agniesiek Re: Jeannine please help me!!! IP: *.77.classcom.pl 27.02.06, 11:59
      hej. bralam jeanine ponad rok i (subiektywnie) moge polecic. nie przytylam (po
      dzisiejszych hormonach raczej sie nie tyje, generalnie). na tradzik dziala, bo
      kiedy odstawilam, to wrocil. podobnie, okazalo sie, ze troszke powiekszaja sie
      piersi. specyficznym objawem bylo, ze prawie zaniklo mi krwawienie miesieczne.
      ginekolog powiedzial, ze to nic zlegosmile no i oczywiscie znaczne zmniejszenie
      pozostalych dolegliwosci miesiaczkowych. cena troszke za wysoka, opakowanie tez
      niezbyt szczesliwe, ale poza tym Ok. wlasnie do nich wracam.
    • Gość: asia9630 Re: Jeannine please help me!!! IP: 212.106.171.* 06.03.06, 22:07
      okropnosc..przytyłam po nich jakies 6 kg i pewnie nadal bym tyła gdybym ich nie
      odstawiła; kompletnie zanikł mi okres; piersi powiekszyły sie do rozmiaru nie
      bardzo odpowiadającemu mnie samej, stały sie ogromne i niekształtne; pomimo
      mniejszego bólu podczas okresu nie polecam,do tego częste bóle jajników..a, no
      i włosy, wypadały na potęgę..dziękuje..opakowanie standard,za to cena -
      ohohoho! regividon - polecam tani i skuteczny - ale lekarze nie chcą
      przepisywac nie zarabiaja na nich zbyt wiele..
      pozdrawiam i życze poszukiwania dobrych dla siebie tabletek - to czasem bywa
      czasochłonne i "skomplikowane" ze wzgl.na różne oddziaływanie na organizm..ja
      Jeanine nie polecem..zreszta poszukaj informacji w internecie - końska dawka
      hormonów..stare po nrd-owskie tabletki..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka