Gość: ciekawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.06, 17:54 wyczytalam na pewnej stronie internetowej,ze: FELLATIO (TZN ROBIENIE LODA)NIE NALEZY ROBIC FACETOWI,KTOTREGO PRZESZLOSCI SIE NIE ZNA.JAK TO INTERPRETOWAC?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: K Re: fellatio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 18:01 Tak, że można się zarazić np AIDSem. Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: fellatio 04.05.06, 18:05 Tak samo jakbyś zinterpretowała stosunek płciowy z mężczyzną ,którego przeszłości się nie zna,bez użycia prezerwatywy. Możesz zarazić się (i go-na przykład opryszczką) wieloma chorobami. Poza tym pomyśl....skąd wiesz gdzie go wtykał ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: fellatio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 18:58 a dlaczego krzyczysz? a tak dla zwiększenia twojej wiedzy seksualnej - fellatio to po prostu seks oralny Odpowiedz Link Zgłoś