IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.06, 17:54
wyczytalam na pewnej stronie internetowej,ze: FELLATIO (TZN ROBIENIE LODA)NIE
NALEZY ROBIC FACETOWI,KTOTREGO PRZESZLOSCI SIE NIE ZNA.JAK TO INTERPRETOWAC??
Obserwuj wątek
    • Gość: K Re: fellatio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 18:01
      Tak, że można się zarazić np AIDSem.
    • f_emmefatale Re: fellatio 04.05.06, 18:05
      Tak samo jakbyś zinterpretowała stosunek płciowy z mężczyzną ,którego
      przeszłości się nie zna,bez użycia prezerwatywy.

      Możesz zarazić się (i go-na przykład opryszczką) wieloma chorobami.
      Poza tym pomyśl....skąd wiesz gdzie go wtykał ;P
    • Gość: zuza Re: fellatio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 18:58
      a dlaczego krzyczysz?
      a tak dla zwiększenia twojej wiedzy seksualnej - fellatio to po prostu seks
      oralny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka