Dodaj do ulubionych

Tabletki a wizyta

IP: 62.111.139.* 07.09.06, 21:05
Mam takie pytanie. Jak wyglądała wasza pierwsza rozmowa z ginekologiem w
sprawie tabletek anty. Moja dziś przebiegła bardzo dziwnie. Nie wiem czy ja
wybrzydzam czy jak. Ale czy lekarz np. powiedział, że teraz już nie trzeba
używać gumek itp. Albo czy powiedział z czym nie mozna łączyć tabletek? Czego
mogę się spodziewać itp.? Ja zostałam odesłana do ulotki i zastanawiam się czy
tak ma to wyglądać? Jak było u was?
Obserwuj wątek
    • Gość: fg Re: Tabletki a wizyta IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.09.06, 21:08
      Chciałaś, żeby wyjął z opakowania ulotkę i ci przeczytał? Po co, skoro umniesz
      czytać? Mógłby co najwyżej odpowiedzieć na twoje pytania, ale podejrzewam, że i
      tak odpowiedź na wszystkie znajdziesz w ulotce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka