Gość: ...
IP: 62.111.139.*
07.09.06, 21:05
Mam takie pytanie. Jak wyglądała wasza pierwsza rozmowa z ginekologiem w
sprawie tabletek anty. Moja dziś przebiegła bardzo dziwnie. Nie wiem czy ja
wybrzydzam czy jak. Ale czy lekarz np. powiedział, że teraz już nie trzeba
używać gumek itp. Albo czy powiedział z czym nie mozna łączyć tabletek? Czego
mogę się spodziewać itp.? Ja zostałam odesłana do ulotki i zastanawiam się czy
tak ma to wyglądać? Jak było u was?