wiewior6666 07.05.03, 18:11 od roku probuje wyleczyc drozdzyce ale mimo wielu srodkow nie udaje sie. uzywam prezerwatyw wiec zarazanie przez partnera nie wchodzi w gre. co robic? bo juz nie daje rady. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beemka1 Re: drozdze 07.05.03, 18:33 wiewior6666 napisała: > od roku probuje wyleczyc drozdzyce ale mimo wielu srodkow nie udaje sie. > uzywam prezerwatyw wiec zarazanie przez partnera nie wchodzi w gre. co > robic? bo juz nie daje rady. No wlasnie, bo uzywasz gumek! Wprowadzajac cos sztucznego do pochwy naruszasz jej naturalne srodowisko. Jezeli rzeczywiscie od roku nie mozesz sie wyleczyc, to niestety pozostaje Ci czasowa abstynencja plciowa Trudo, przemeczysz sie kilka tygodni a moze nawet miesiecy, ale chyba warto, zeby tego swinstwa pozbyc sie raz na zawsze. Nizej podaje Ci link do watku, w ktorym znahdziesz kilka rad, jak utrzymac odpowiednia higiene. Pozdrawiam Beemka. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=4944680 Odpowiedz Link Zgłoś
wiewior6666 Re: drozdze 07.05.03, 18:45 sprobuje zastosowac i dam znac czy sie udalo Odpowiedz Link Zgłoś