07.05.03, 18:11
od roku probuje wyleczyc drozdzyce ale mimo wielu srodkow nie udaje sie.
uzywam prezerwatyw wiec zarazanie przez partnera nie wchodzi w gre. co
robic? bo juz nie daje rady.
Obserwuj wątek
    • beemka1 Re: drozdze 07.05.03, 18:33
      wiewior6666 napisała:

      > od roku probuje wyleczyc drozdzyce ale mimo wielu srodkow nie udaje sie.
      > uzywam prezerwatyw wiec zarazanie przez partnera nie wchodzi w gre. co
      > robic? bo juz nie daje rady.

      No wlasnie, bo uzywasz gumek! Wprowadzajac cos sztucznego do pochwy naruszasz
      jej naturalne srodowisko. Jezeli rzeczywiscie od roku nie mozesz sie wyleczyc,
      to niestety pozostaje Ci czasowa abstynencja plciowasad Trudo, przemeczysz sie
      kilka tygodni a moze nawet miesiecy, ale chyba warto, zeby tego swinstwa
      pozbyc sie raz na zawsze. Nizej podaje Ci link do watku, w ktorym znahdziesz
      kilka rad, jak utrzymac odpowiednia higiene. Pozdrawiam
      Beemka.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=4944680
      • wiewior6666 Re: drozdze 07.05.03, 18:45
        sprobuje zastosowac i dam znac czy sie udalo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka