Gość: spanikowana
IP: 82.160.18.*
18.08.07, 23:31
Czesc dziewczyny,okolo 1,5 roku temu pojawila mi sie dziwna malutka
grudka na oku(wyczuwalam ja zwlaszcza kiedy robilam
makijaz).Przyznam szczeze ze jakos zupelnie sie tym nie przejelam
poniewaz zupelnie mi nie przeszkadzala.Ale...od kilku dni ta malutka
grudka jakby trszke urosla i zamykajac powieke widac jakbym miala
gulke na oku taka twarda, okragla i mala.Co to moze byc? zaczynam
troche panikowac czy to cos powaznego jakis guzek czy co moze ktoras
z was sie z czyms takim spotkala? (lekarza mam dopiero w przyszlym
tygodniu)strasznie sie boje tej wizyty bo olalam ten guzek 1,5 roku
temu a teraz..