Dodaj do ulubionych

brodawki na twarzy

11.02.08, 10:18
Potrzebuje pomocy ma ktoś jakiś sposób na usunięcie kurzawek z buzi .Zaraziła
mnie kolęzanka jakiś rok taemu ,wypalanie nie pomoglo a preparat po ktorym jej
zeszly jest podobno starydowy i lekarka mi nie dala najpierw przez ciaze a
teraz bo jescze karmi nazywa sie on aldara.Juz mam dość robią sie coraz
wieksze moze macie jakies sposoby prosze o pomoc
Obserwuj wątek
          • Gość: karolina Re: brodawki na twarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.08, 19:37
            witam ja mialam brodawki na twarzy ponad 10 lat i wkoncu znalazlam
            super sposob rozgnieciony czosnek!!!! smarowalam sie nim na noc i w
            dzien troche szczypalo ale doslownie po kilku dniach wszystko zniklo
            najpierw zacznij od malo widocznej brodawki a potem resztasmile
            stosowalalm wiele specyfikow zamrazanie zorac aldare tez i nic nie
            pomagalo dopiero czosnek
            sprobuj a nie pozalujesz tylko kup polski czosnek a nie chinski
            • Gość: Ania z Krakowa Re: brodawki na twarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 22:15
              Mój syn miał. Mnóstwo na twarzy. Była to brodawka płaska. No i
              pomogła Aldara oraz puder robiony w aptece. Niestety z recepty
              lekarza, tak więc składu nie znam. Warto chyba udac się do lekarza.
              Żadnych drastycznych metod nie polecam, bo moga powstać blizny. No i
              dużo cierpliwości. Organizm musi sam je zwalczyć. Unikniesz
              późniejszym nawrotów choroby.
              • Gość: jagoda verrumal IP: *.instalnet.com.pl 13.02.08, 12:52
                wyglada jak lakier do paznokci i tak samo smierdzi.w ciazy i karmiacym zabroniony. ja mialam brodawki malusienkie,ze nikt nie zuwazyl,rozsiane po calej twarzy.po sterydach organizm byl podatny,meza nie zarazilam. ten lek ma pedzelek jak lakier do paznokci i jest zracy wiec przy lusterku powiekszajacym, wykalaczka pobieralam kropeleczke z pedzelka i precyzyjnie nakladalam punkt po punkcie.bezbarwny lek zasycha na bialo i dopiero wtedy bylo widac 50 kropek.nakladalam az zaczelo piec.nie pamietam po co dostalam differin.do regeneracji naskorka krem cicaplast. wygladalam przerazajaco z czerwonymi kropkami(raz z bialymi musialam pojsc na poczte) ale brodawki moga przeniesc sie na sluzowki oka ,nosa, ust wiec olac otoczenie i tak zapomna.
                • Gość: Iza Re: verrumal IP: *.gdynia.mm.pl 02.03.08, 22:40
                  Mam brodawkina twarzy. Poczatkowo myslałam ze to takiekaszaki ale na
                  dzis wiem ze to brodawki. Przekopałam cały net i znajomych i poki oc
                  nie stosuje nic. zamówiłam na allegro roslinke której sok pomaga na
                  kazdemu - nazywa sie jaskółcze ziele Mozna je psotkac wszedzie ale
                  teraz jest zima wiec wole wydac 7 zeta i miec to za soba. Ponoc
                  smaruje sie sokiem bezposrednio z łodyzki i nie ma bata pomaga
                  kazdemu. moja siostra leczyła kurzajkina rekach wszytskim co było i
                  nawracały itp jaskółcze ziele wyleczyło ja w 3 dni . Roslinka ma byc
                  wysłana do mnie jutro moge wiec napisac jak odjdziei zaczne
                  sotosowac czy faktycznie działa. dodam ze brodawek mam kupe rozsiane
                  po całej buzi małe ale wygladaja okropnie Pozdrawiam i dam znac czy
                  udało mi sie
    • Gość: obcy1 Re: brodawki na twarzy IP: *.range86-175.btcentralplus.com 23.03.16, 14:17
      Amol. Moja córka miała mnóstwo kurzajek na twarzy, nie pomogło wypalanie ani inne lekarstwa. Stosując amol na przyziębienie przeczytałam że może być stosowany na skórę i nie mając nic do stracenia kazałam jej smarować twarz wacikiem nasączonym w Amolu rano i wieczorem. Na drugi dzień świeże kurzajki znacznie się zmniejszyły i zbladły a za 3 dni nie było po nich śladu. Te starsze zginęły po 2 tygodniach wcierania nie zostawiając żadnych śladów całkiem bezboleśnie. Radzę spróbować

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka