Dodaj do ulubionych

bolące stopy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 21:28
od roku rano po wstaniu z łóżka bolą mnie stopy szczególnie
prawa.Gdy już rozchodzę się przestają mnie boleć.Tez tak dzieje się
kiedy posiedzę jakiś czas.Od czego mogą być te objawy??
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: bolące stopy 10.06.08, 23:53
      zwyrodnienie?
      Widac jeszcze malo Cie bola skoro nie bylas u lekarza.
      • Gość: marzena Re: bolące stopy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 09:19
        bolą mnie od roku,ale jak wstanę pokuleję trochę rozchodzę się i
        szybko mi mija.Własnie jutro wybieram się do lekarza może to jakieś
        krążeniowe...??
        • Gość: lea Re: bolące stopy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 12:38
          może bóle reumatyczne...??
        • antonek2013 Re: bolące stopy 30.01.14, 01:06
          czy udało się coś zdiagnozować?
          ja mam takie bóle od kilku miesięcy - po nocy przy wstawaniu z łóżka i po dłuższym siedzeniu
          boli mnie górna / środkowa część stopy
          byłam już u naczyniowca i ortopedy - żaden z nich niczego nie stwierdził i nic nie doradził a mnie wciąż boli...
          dziękuję i pozdrawiam,
          Mama Antonka
          • evee1 Re: bolące stopy 30.01.14, 03:44
            Mam ten sam problem, od jakiegos roku. Tez nie wiem czym to jest spowodowane i jak widac inni tez nie sad.
            • gretchen184 Re: bolące stopy 30.01.14, 06:20
              mam to samo.zdiagnozowano u mnie zespół przeciążeniowy stóp i początki zmian zwyrodnieniowych. u mnie spowodowane intensywnym używaniem stóp- czyli za dużo chodzę tongue_out
              leczenie- rehabilitacja
              • evee1 Re: bolące stopy 31.01.14, 04:44
                Ja tez duzo chodze, a mam nadwage (niestety). Zamiast chodzenia teraz wiecej staram sie plywac i jezdzic rowerem, ale nie zawsze sie da, bo jednak czasem gdziesc pojsc musze.
                A Ty wage masz w normie (jak nie chcesz, to nie mow)? Podejrzewam, ze ma to tez znaczenie, ale ja wlasnie poprzez szybkie spacery (oprocz plywania i jezdzenia rowerem) probowalam schudnac. Z mizernym skutkiem niestety sad.
                • gretchen184 Re: bolące stopy 31.01.14, 06:23
                  no lekka nie jestem niestety- 78 kg.no i ja naprawdę dużo chodzę.
                  powiem tak- jak w październiku złamałam rękę i siedziałam w domu,zwłaszcza pierwszy m-c to mnie stopy przestały boleć..
        • raw12 Re: bolące stopy 04.01.19, 17:24
          Witam czy wie pani co z tymi stopami bo ja mam to samo i nikt nie wie co mi jest a to już 2 lata.
        • raw12 Re: bolące stopy 04.01.19, 17:31
          Witam jeżeli ktoś z państwa ma jaka diagnozę odnośnie tych bolow stop to bardzo proszę o jakąś podpowiedź bo nie mam już siły chodzić po lekarzach którzy nie mogą mi pomóc.
          • patria5 Re: bolące stopy 10.01.19, 08:37
            proponuję wizytę u dobrego fizjoterapeuty. Miałam podobnie i poszłam po poradę. Ustalił, że moje nogi, biodra - podczas chodzenia nie pracuję osiowo , że sa jednak odchylenia np. jedno kolano mi ucieka trochę do środka. Zalecił kilka ćwiczeń. To dość trudne, ciągle staram się pamiętać o odpowiednim napięciu mięśni, żeby krygować ti wychylenie -ale ból stóp stopniowo ustąpił.
            • raw12 Re: bolące stopy 31.01.19, 23:50
              Dziękuję za podpowiedź ale do fizjoterapeutów też chodziłam i nie pomogło różne okłady też stosowalam teraz próbuje pić zioła skrzyp rumianek i inne ale narazie nic tomografia nic nie wykazała czekam na rezonans ale czasem już nie mam siły.
      • Gość: bogi Re: bolące stopy IP: *.w82-124.abo.wanadoo.fr 30.06.08, 21:36
        witam...dokladnie mam te same objawy od paru miesiecy .Jak posiedze
        chwile to niee moge przejszc normalnie ani pol metra i po nocy
        rowniez jest to samo ... Pozdrawiam
        • Gość: bogi Re: bolące stopy IP: *.w82-120.abo.wanadoo.fr 16.09.08, 20:50
          WITAM czy moglby mi ktos powiedziec dlaczego tak bardzo bola mnie
          stopy ,zwlaszcza po nocy i po krotkich odpoczynkach ,,nawet w
          ciagu dnia Pozdrawiam
    • evee1 Re: bolące stopy 15.01.19, 05:36
      O, widze, ze napisalam sie w tym watku 5 lat temu smile.
      Bolace stopy nie sa juz moim problemem!! Styl zycia mam taki sam, waga taka sama (schodlam sporo ostatnio, ale to nie mialo wplywu), nadal duzo chodze, podobnie jak kiedys.
      Jedyna zmiane ktora wprowadzilam, to unikanie chodzenia w butach o niewyprofilowanej wkladce. Mi szczegolnie szkodzilo chodzenie w kapciach, lub samych skarpetach po domu, bo po domu chodze sporo po twardej podlodze. Od czasu jak chodze w klapkach typu Birkenstock bole stop w ogole mi sie nie zdarzaja. I adidasy, ktore zakladam gdy mam zamiar duzo chodzic tez mam dobrze wyprofilowane.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka