Zapewne nudzi już Was ten temat, ale prosze odpowiedzcie..
Dzisiaj zaczynam brac pigulki antykoncepcyjne a akurat jestem chora.
Nie biore antybiotyków, ale biore np: efelargan,nospa,ibuprom, jakies tabl
na grype, apap, czy te tabletki wplywaja jakoś na pigułke ?(Mercilon) Czy
mozna je brać w tym samym czasie jak pigułke czy trzeba je wziąc wcześniej
lub później żeby nie wchodziły ze sobą w jakieś reakcje ? Czy są jakieś
napoje które zmniejszają działanie pigułki ( redbull, zioła , alkohol ) ?
z góry dziękuje za odpowiedzi