06.01.09, 20:18
Boli mnie pięta. Ogólnie mam bardzo twardy naskórek, który czasem
pęka. Teraz ból idzie tak głębiej, aż do kości. Do jakiego lekarza z
czymś takim?
Obserwuj wątek
    • fabiankaa Re: Stópka 06.01.09, 20:28
      Chyba trzeba zacząc od lekarza rodzinnego.
    • Gość: ?? OT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 22:10
      dlaczego "stópka"?
      • wykopki Re: OT 06.01.09, 23:45
        bo widzisz, wpierw chciałam w temacie nakreślić czego dotyczy
        sprawa, nastpęnie w treści uderzyłam w sedno!smile
        • doral2 Re: OT 07.01.09, 13:14
          stópkę smaruj kremikiem na stwardniałe piętki, po jakimś miesiączku odczujesz
          zdecydowaną ulgunię.
          i ścieraj stópki pumeksikiem lub tareczką.
          do lekarzyka tak od razu nie leć, bo nie ma takiej potrzebuni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka