wykopki 06.01.09, 20:18 Boli mnie pięta. Ogólnie mam bardzo twardy naskórek, który czasem pęka. Teraz ból idzie tak głębiej, aż do kości. Do jakiego lekarza z czymś takim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wykopki Re: OT 06.01.09, 23:45 bo widzisz, wpierw chciałam w temacie nakreślić czego dotyczy sprawa, nastpęnie w treści uderzyłam w sedno! Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: OT 07.01.09, 13:14 stópkę smaruj kremikiem na stwardniałe piętki, po jakimś miesiączku odczujesz zdecydowaną ulgunię. i ścieraj stópki pumeksikiem lub tareczką. do lekarzyka tak od razu nie leć, bo nie ma takiej potrzebuni. Odpowiedz Link Zgłoś