Dodaj do ulubionych

juz mam dosyc:(

IP: *.ptim.net.pl 29.03.09, 14:21
Hej,
ostatnio mam ciagle jakies problemy ze zdrowiem.Ponad rok temu zaczęłam brac
tabletki anty, po chyba 5 opakowaniach Mercilonu zaczęłam miec plamienia i
krwawienia więc lekarz zmienił mi na Marvelon ale po nim okropnie bolaly mnie
piersi i mialam straszne humory, ciągle płakałam i byłam rozdrażniona. Więc
znow poszlam do gina i zapisal mi Cilest. Myslalam, że juz będzie ok. b na
początku czułam się bardzo dobrze po Cilescie ale teraz jak biorę juz chyba 4
opakownanie znów od tygodnia czuję się okropnie: czuję się jakbym była
spuchnięta, mam obrzmiałe piersi, znów fatalny nastrój i boli mnie
brzuch...Przez to ciągle się martwię, że jestem w ciązy. W dodatku jakis
miesiąc temu miałam jakąś infekcję intymną,a teraz czuję, że chyba znów mnie
to cholerstwo dopada - bo znów zaczyna bolec mnie brzuch. Poradzcie dziewczyny
co mam zrobic bo juz nie mam siły, ostatnio chyba co 2 miesiace latam do
ginekologa i po prostu ręce mi opadają bo pewnie teraz jak pojde to znow mi
bedzie chcial zmienic tabletki (juz chyba 4 raz) i zapisze Gynalgin.
Obserwuj wątek
    • Gość: ?? Re: juz mam dosyc:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 14:24
      ale jakie problemy ze zdrowiem? masz po prostu skutki uboczne - jak się męczysz,
      to po prostu z nich zrezygnuj
      • Gość: domi Re: juz mam dosyc:( IP: *.ptim.net.pl 29.03.09, 14:30
        Chodzi mi też o te infekcje intymne. Nigdy wczesniej ich nie miałam, a teraz
        ledwo (wydawało mi się) się wyleczyłam a tu juz znowu cos. Poza tym zanim
        zaczelam brac tabletki to tez mialam silne bole piersi przed okresem.
        • sundry Re: juz mam dosyc:( 29.03.09, 15:57
          Tabletki niestety zwiększają wrażliwość na intymne infekcje.Mam to
          samo.Może trzeba zmienić metodę antykoncepcji?
        • Gość: ola Re: juz mam dosyc:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 15:59
          to przeciez zwykly PMS

          czy pod slowami infekcje intymne rozumiesz po prostu grzybicę?
          • Gość: domi Re: juz mam dosyc:( IP: *.ptim.net.pl 29.03.09, 16:29
            Nie, nie grzybicę. Tak, PMS, tylko trwający prawie cały czas...
            • lesialesia Re: juz mam dosyc:( 29.03.09, 16:53
              albo zmień metodę anty albo próbuj dalej. ja znalazłam dobre tabletki za drugim
              podejściem. a co do infekcji to może po prostu o siebie bardziej dbaj, zapytaj
              lekarza o jakiś metody zapobiegania (może jakieś leki zwiększające odporność?)
    • Gość: aga Re: juz mam dosyc:( IP: *.range86-133.btcentralplus.com 30.03.09, 00:30
      Bralam mnostwo roznych pigulek anty, potem implanta antykoncepcyjny
      i zawsze konczylo sie gora w 3 miesiace z powodu ''skutkow
      ubocznych''-wymioty, bole, krwawienia, brak krwawienia, torbiele,
      itd. Sa babki ktore po prostu chyba hormonow nie moga, u mnie to
      chyba rodzinne, kuzynka po jakichkolwiek pigulkach mdleje i konczy
      na pogotowiu...Moze zmienic metode.
    • Gość: Butelka Re: juz mam dosyc:( IP: 193.33.8.* 31.03.09, 11:39
      Niektore kobiety tak maja, ze nie toleruja hormonow i potem tyle skutkow
      ubocznych maja. Co do infekcji intymnych, to jeszcze mozna sobie radzic, dbac o
      siebie bardziej, lykac lacibios Femina, uzywac Lactacydu, odstawic tampony
      itepe, ale inne dolegliwosci. Przerabane. Lekarz dobieral Ci tabsy na podstawie
      badan? Bo generalnie moze masz duzy poziom estrogenow i powinnas miec dobrane
      tabletki z jak najmniejsza ich iloscia? W kazdym razie badanie estrogenow w
      2-4dc oraz innych badan hormonalnych, tarczycy powinno troche naswietlic
      sytuacje i pokierowac dalszymi poczynaniami. A moze plastry lub NR?
      Poza tym z tymi infekcjami, to jak juz masz nawroty to niech Twoj partner tez
      sie leczy a Ty posiew zrob.
    • poraga Re: juz mam dosyc:( 31.03.09, 14:56
      a nie możesz na jakiś czas odstawić tabletek, żeby przekonać się, czy nie
      poczujesz się lepiej? szkoda chyba sobie tak zdrowie niszczyć, jeśli to wszystko
      spowodowane jest tabletkami; możesz jeszcze spróbować zmienić ginekologa, być
      może inny weźmie się za to poważniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka