29.05.20, 22:32
Witam. Mam zamiar kupić materac do łóżka i zależy mi na tym, żeby jak najlepiej działał na kręgosłup. Słyszałam, że najlepsze na plecy są twardsze materace ale chciałabym, żeby ktoś polecił konkretne modele bo przejrzałam oferty i jest tego mnóstwo
Obserwuj wątek
    • anielka_94 Re: Materac 31.05.20, 01:09
      . Najlepsze na kręgosłup będą materace z kategorii tych medycznych. Na pewno nie zaszkodzą o ile będą dobrze dobrane. Jeśli miałabym polecić konkretny model to Makarena od Hildinga. To jest materac prozdrowotny ze sprężynami kieszeniowymi, warstwą lateksu i pianką termoelastyczną, która fajnie dopasowuje się do ciała pod wpływem jego temperatury. Materac ma dobre podparcie dla kręgosłupa i regeneruje mięśnie. Mam go 3 lata i jestem zadowolona. Pozdrawiam
      • loopa4 Re: Materac 31.05.20, 23:11
        A jak ten materac "Makarena" wytrzymuje większy ciężar ciała? Tzn powyżej 100 kg, obawiam się, że nawet materac medyczny może sobie średnio poradzić z takim ciężarem w dłuższym czasie. Proszę o odpowiedź
        • anielka_94 Re: Materac 01.06.20, 00:03
          Ten materac jest raczej średniotwardy ale ja ważę 85 kg i dla mnie jest w porządku. Najlepiej by było go po prostu przetestować najpierw w salonie.
    • jarunia1211 Re: Materac 06.07.20, 23:02
      Polecam materac Salsa firmy Hilding. Mam go dwa lata, jest piankowy, a ta pianka jest raczej gęsta więc w miarę twarda, na pewno utrzyma osobę nawet z większą nadwagą.
    • onomapeja Re: Materac 10.07.20, 09:03
      Polecam medyczne, zawsze są zdrowsze dla kręgosłupa i mają dodatkowo atesty i certyfikaty. Ze swojej strony mogę poleci model piankowy "Rumba", na którym śpi się na prawdę wygodnie.
      • hanaka5 Re: Materac 11.07.20, 09:49
        A o jakich atestach i certyfikatach mowa? Jestem alergikiem i się zastanawiam nad materacem ale musi być z nieuczulających materiałów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka