Dodaj do ulubionych

kłucie serca

09.03.10, 15:40
Witam ,mam 18 lat i od jakiegoś czasu coraz częściej kuje mnie w okolicy
serca. Przy wdechu ból jest o wiele mocniejszy,aż mnie zatyka,czy może być
problem z sercem?
Obserwuj wątek
    • easyblue Re: kłucie serca 09.03.10, 15:59
      Często są to tzw. kolki sercowe. Mój M kiedyś musiał zjechać na
      pobocze, bo nie potrafił utrzymać kierownicy. Ale najlepiej, jak
      powiesz o problemie lekarzowi rodzinnemu.
      • kawujbe Re: kłucie serca 09.03.10, 16:04
        dziękuje ,więc zgłoszę się do lekarza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka