kawujbe 09.03.10, 15:40 Witam ,mam 18 lat i od jakiegoś czasu coraz częściej kuje mnie w okolicy serca. Przy wdechu ból jest o wiele mocniejszy,aż mnie zatyka,czy może być problem z sercem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
easyblue Re: kłucie serca 09.03.10, 15:59 Często są to tzw. kolki sercowe. Mój M kiedyś musiał zjechać na pobocze, bo nie potrafił utrzymać kierownicy. Ale najlepiej, jak powiesz o problemie lekarzowi rodzinnemu. Odpowiedz Link Zgłoś