Gość: alicja IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 18:54 Nutrilac żywe kultury bakterii produkowany przez Agropharm. Czy ktoś to stosował , jak długo i czy pomaga? Czy jest to lek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martini_very_bianco Re: Nutrilac 02.06.04, 18:58 Lek nie. Nutrilac pomaga w uzupełnieniu flory bakteryjnej organizmu po kuracji antybioptykowej, co by grzyba nie załapać czy inszego paskudztwa. Plus jogurt:) 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatyczne forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760 Odpowiedz Link Zgłoś