IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 18:54
Nutrilac żywe kultury bakterii produkowany przez Agropharm. Czy ktoś to
stosował , jak długo i czy pomaga? Czy jest to lek?
Obserwuj wątek
    • martini_very_bianco Re: Nutrilac 02.06.04, 18:58
      Lek nie. Nutrilac pomaga w uzupełnieniu flory bakteryjnej organizmu po kuracji
      antybioptykowej, co by grzyba nie załapać czy inszego paskudztwa. Plus jogurt:)

      16%VOL
      22%VAT




      --
      takie tam... forum homeopatyczne
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka