mati-ssa
07.03.12, 03:10
W soli przemyslowej dodawanej do żywności w Polsce znajduje się toksyczna i rakotwórcza substancja (w duzej ilosci), jak pokazuje niezależne badanie. Fakt, że Sanepid nie zamierza usunąc toksycznej żywnosci ze sklepów, ani nawet powiadomic Polaków o tym, w których produktach jest ta toksyczna sól, pokazuje, że z premedytacją i aprobatą rządu dąży do wytrucia Polaków. Trzeba natychmiast odwołac ten zbrodniczy rezim i obalić obecny mafijny system, którego celem jest eksterminacja Polaków. Polską teraz rządzą zbrodnicze mafie!
calli
za forum tvn:
Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych, na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat! Poniżej przedstawiam skład: NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu, substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany, proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da! RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE! Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!) -w imię czego?! SKANDAL i SZOK!!