Dodaj do ulubionych

co może mi się stać

IP: *.karpaty.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 10:40
Co może mi się stać jeżeli zarzyłem przeterminowany o rok Coldrex?
Bo dopiero po fakcie zauważyłem :(
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 11:20
      nie sadze,zeby cos sie stalo. Najwyzej nie zadziala.
      • Gość: sorka Re: co może mi się stać IP: *.gdynia.mm.pl 19.06.04, 12:40
        Jak jest świezy to też nie działa////
        • anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 13:40
          no nie wiem,jak Coldrex,a le taki fervez w szaszetkach na mnie dziala
          rewelacyjnie, ja jestem przeziebiona to sie ratuje zawsze na dzien i jestem w
          stanie przetrwac.
    • Gość: olobolo Re: co może mi się stać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 15:43
      ZAPYTAJ GOŹDZIKOWEJ
      • anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 16:56
        hahaha
        matko az sie polakalam ze smiechu:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka