Gość: a IP: *.karpaty.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 10:40 Co może mi się stać jeżeli zarzyłem przeterminowany o rok Coldrex? Bo dopiero po fakcie zauważyłem :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 11:20 nie sadze,zeby cos sie stalo. Najwyzej nie zadziala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sorka Re: co może mi się stać IP: *.gdynia.mm.pl 19.06.04, 12:40 Jak jest świezy to też nie działa//// Odpowiedz Link Zgłoś
anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 13:40 no nie wiem,jak Coldrex,a le taki fervez w szaszetkach na mnie dziala rewelacyjnie, ja jestem przeziebiona to sie ratuje zawsze na dzien i jestem w stanie przetrwac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olobolo Re: co może mi się stać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 15:43 ZAPYTAJ GOŹDZIKOWEJ Odpowiedz Link Zgłoś
anula36 Re: co może mi się stać 19.06.04, 16:56 hahaha matko az sie polakalam ze smiechu:) Odpowiedz Link Zgłoś