20.07.16, 16:08
Zakupiłam srebrną bransoletkę z plakietką, do umieszczenia na niej grawerowanej informacji, o mojej chorobie cukrzycowej.Nie mam koncepcji jaki to ma być napis.Jedno jest pewne--krótki,prosty,zrozumiały dla wszystkich.
1.Cukrzyk?
2.Mam cukrzycę?
3.Cukrzyca?
Nie wiem.Proszę o sugestie.
Na odwrocie chcę umieścić imię i adres.To w razie demencji:):):)
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Cukrzyk 20.07.16, 18:40
      Mam cukrzycę, jestem cukrzykiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka