Dodaj do ulubionych

Ból brzucha , Pomocy!!

07.01.20, 10:56
Witam , dwa dni temu w pracy złapał mnie nagły silny ból podbrzusza , nie mogłam normalnie funkcjonować przez 2 h jego trwania , później zelżało i tak do dzisiaj , boli ale nie tak bardzo ( dwa dni temu w skali od 10:10 bolał na 10 dzisiaj i wczoraj 3/4 ) czasami ból promieniuje do prawej strony nad biodro . Do tego mam mdłości , odbija mi się często , mam problem z wypróżnieniem i w kale zaobserwowałam białe naloty , jestem cały czas ospała , podczas kaszlu ból nasila się po prawej stronie nad biodrem ,mam 20 lat ? Co to może być ? Czy mam się czym niepokoić i wybrać się do lekarza ? Jestem tym typem człowieka który z byle powodu nie chce zatrzymywać kolejki u lekarza
Obserwuj wątek
    • sindula69 Re: Ból brzucha , Pomocy!! 07.01.20, 12:49
      sindula69 napisała:

> Witam , dwa dni temu w pracy złapał mnie nagły silny ból podbrzusza , nie mogła
      > m normalnie funkcjonować przez 2 h jego trwania , później zelżało i tak do dzis
      > iaj , boli ale nie tak bardzo ( dwa dni temu w skali od 10:10 bolał na 10 dzisi
      > aj i wczoraj 3/4 ) czasami ból promieniuje do prawej strony nad biodro . Do teg
      > o mam mdłości , odbija mi się często , mam problem z wypróżnieniem i w kale zao
      > bserwowałam białe naloty , jestem cały czas ospała , podczas kaszlu ból nasila
      > się po prawej stronie nad biodrem ,mam 20 lat ? Co to może być ? Czy mam się cz
      > ym niepokoić i wybrać się do lekarza ? Jestem tym typem człowieka który z byle
      > powodu nie chce zatrzymywać kolejki u lekarza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka