Dodaj do ulubionych

moze zez-strona www ;-) ???

12.07.06, 20:13
Hej :-). Tak sobie pomyslalem, ze moze warto stworzyc strone www o problematyce zeza. Ciekawy jestem Waszej opinii i pomyslow - dajcie znac, prosze. Dziekuje.
Obserwuj wątek
          • lodz0 Re: moze zez-strona www ;-) ??? 15.07.06, 13:11
            Hej :-)
            Szablon strony juz jest :-).
            Aktualnie wymyslilem nastepujace kwestie:
            - odnosnik do forum (to juz jest)
            - linki do stron www na temat zeza (juz jest)
            - lista lekarzy z mapka wojewodztw(to juz jest - adresy gabinetow wzialem z watku na forum - szczerze mowiac to malo tego :-()
            - faq - najwazniejsze pytania i odpowiedzi (teraz nalezy tylko wypelnic - tutaj licze na pomoc forumowiczow)
            - Nasze historie (jezeli ktos chce, to prosze przesylac swoje teksty na adres lodz0@gazeta.pl)
            - Dla rodzicow (w zalozeniu informacje dla rodzicow, ktorych dziecko zaczyna zezowac - na razie nic nie ma)
            - Leczenie (metody, sposoby itd. - na razie nie ma tekstu)
            - Podstawy (podstawowe informacje o chorobie - nie ma tekstu)
            --------------------------------------------------------------------------
            Wszystkich zainteresowanych, ktorzy chcieliby dodac cos od siebie (szczegolnie chodzi mi o "Nasze historie" oraz "FAQ") prosze o kontakt: lodz0@gazeta.pl.
            Prosze tez o propozycje co mogloby byc dodatkowego !!!
            W kwestii formalnej to strona bedzie zarejstrowana jako "www.zezisko.com" - jezeli ktos ma inne propozycje to smialo... :-) (koszt roczny rejestracji to okolo 25zl z moich prywatnych pieniedzy)
            Do poniedzialku postaram sie umiescic strone w internecie (na razie pod jakims testowym adresem) - rejestracja domeny www.zezisko.com potrwa niestety nawet tydzien.
            • smutniutka Re: moze zez-strona www ;-) ??? 15.07.06, 15:31
              No po prostu nie mogę uwierzyć! Strasznie się cieszę, bo ja nawet nie marzyłam o
              tym że forum tak się rozkeci, a tym bardziej nie marzył o stronie. Wspaniały
              prezent z okazji urodzinek forum :) DZIĘKUJĘ! Niech Cię uściskam! :)

Dyskusje co do pytań i odpowiedzi proponuję prowadzić tu:
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12236&w=45195566
              A w tym wątku gromadzmy pomysły :)
                  • aleksandra1977 Re: moze zez-strona www ;-) ??? 17.07.06, 22:46
                    moim zdaniem dobrym pomyslem bylo by umieszczenie zdjec na stronie.
                    Wiem, ze niezbyt chetnie chcecie sobie pstrykac fotki, ale z drugiej strony nie
                    uwierze, ze nie chcecie zobaczyc efektow zabiegu :)
                    Pewnie niektorzy moga obawiac sie, ze zostana rozpoznani gdzies na ulicy.
                    A mnie chodzi tylko o samo zdjecie oczu, bez calej twarzy, czy postaci.

Sadzac po ilosci wyslanych przeze mnie mioch wlasnych fotek, galeria zdjec
                    cieszylaby sie duzym zainteresowniem.
            • nawoj29 Re: moze zez-strona www ;-) ??? 18.07.06, 22:03
              dorzucam stronę w jęz. ang., raczej do kącika dla rodziców.
              www.children-special-needs.org/vision_therapy/what_is_vision_therapy.html
              Może ustawa o jęz. polskim jej nie wyrzuci.
              U dzieci, w odróżnieniu od dorosłych, dobre efekty mogą dać ćwiczenia.
              Zauważyłam, że historie dorosłych w rodzaju "success story" wiąże się z
              zabiegiem. U dzieci nie koniecznie.
    • nawoj29 kilka stron 04.08.06, 19:17
      Jak tam budowa strony? Pogoda się zmieniła, może coś przybyło?
      Dorzucam kilka stron a propos zeza
      ćwiczenia oczu i inne www.twoje-oczy.ezin.pl/index.php?site=89
      www.strabismus.org/exotropia_eye_turns_out.html
      o problemach w szkole na tle problemów widzenia
      www.visionhelp.com/behavior.htm
      co-nieco z Wikipedii en.wikipedia.org/wiki/Strabismus
      co-nieco medycznych publikacji www.coopereyecare.com/publications.htm
      widzenie 3D - trochę zabawy
      www.vision3d.com/optical/index.shtml#stereogram
      Miłego wypoczynku, Forumowicze!
      • smutniutka Re: moze zez-strona www ;-) ??? 06.08.06, 22:59
        A ja z kolei jestem ciekawa ilu forumowiczów zgłosiło się do pomocy przy
        tworzeniu tekstów na stronę? Myślę, że powinniśmy ją wspólnie tworzyć i nie
        zrzucać wszystkiego na barki lodz0. Jesli zrobimy ją razem na pewno powstanie
        szybciej. Aczkolwiek nie ma się co spieszyc i lepiej zrobić dokładnie i
        poprawnie niż byle jak, byle by tylko coś było, bo "cosiów" na temat zeza w
        necie jest kilka, a my przeciez chcemy stworzyć kompedium wiedzy o zezie.
        Pozdrawiam i liczę na Was!

S.
        • aneczka42111 Re: moze zez-strona www ;-) ??? 07.08.06, 06:20
          Ja ze swej strony starałam się pomóc w tworzeniu strony jak tylko mogłam
          najlepiej. Wysłałam kilka maili do autora strony z informacjami, propozycjami i
          opisem do "naszych historii"... I co?Nawet nie dostałam odpowiedzi nie mówiąc
          już o zamieszczeniu czegokolwiek na stronie (może prócz listy polecającej na
          której na stronie pojawiły się jakieś dziwaczne błędy...)

Ania
            • aleksandra1977 Re: moze zez-strona www ;-) ??? 29.08.06, 11:14
              Moze zadam glupie pytanie, ale jaki jest adres strony, ktora mamy zamiar
              stworzyc? Nie moge namierzyc nigdzie w watku tego adresu.
              Do autora calego przedsiewziecia wyslalam swoja historie do umieszczenia jej na
              stronie i ... nic.
              Bez odpowiedzi.
              Szkoda by bylo, gdyby skonczylo sie tylko na pomysle...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka