Dodaj do ulubionych

Chora trzustka ?

17.10.21, 23:40
Witam bardzo proszę o poradę, pierwszy raz w kwietniu miałam bardzo silne bóle brzucha I nudnosci , badanie USG prawidłowe. 3 tygodnie temu również podobne objawy i bóle brzucha z promieniowaniem na plecy , brałam pantoprazol ale dwa dni z rzędu przy wypróżnianiu (raz dziennie ) pojawiły się kropelki tłuszczu w toalecie , stolec w normie. Teraz mam to samo :((( Kilka dni i mija , proszę poradźcie czy to są te stolce tłuszczowe przy zapaleniu trzustki czy może po tym leku z pantoprazolem . Boję się bardzo mam 35 lat, nie pije alkoholu i nie pale papierosów....
Obserwuj wątek
      • lara_35_35 Re: Chora trzustka ? 18.10.21, 18:09
        Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy to jest od trzustki, bardzo bym chciała zeby to było zwykłe zatrucie, niestrawność. Martwi mnie to że w przeciągu pół roku zdarzyło się kilka razy. Ból jest umiejscowiony w środkowej części brzucha I tak bardziej z lewej strony, promieniuje na plecy No i te krople tłuszczu przy wypróżnianiu:((( nigdy wcześniej nie miałam... Ból trwa 1-3 dni później odczuwam dyskomfort. Myśl że to może być przewlekle zapalenie trzustki albo coś gorszego mnie przeraża.
        • anni39 Re: Chora trzustka ? 22.10.21, 21:48
          Radzę zrobić test z kału na posiew bakterii helicobacter pylori, wiem że może boleć od tego bo sama miałam takie objawy i właśnie tą bakterie. Antybiotyki nie zawsze pomogą , gdyby okazało się że to ta bakteria to antybiotyk i naturalne suplementy podczas leczenia, to już sobie doczytaj, wycisz z brokuła, olejek oregano, sok z żurawiny i herbatki ziołowe.
          • lara_35_35 Re: Chora trzustka ? 23.10.21, 10:38
            Ok dzieki zrobie napewno , a tez może miałaś takie pomarańczowe krople tłuszczu w toalecie po wypróżnianiu.? To mnie bardzo martwi , co prawda tylko 2 dni ale zdarzyło się to 2 razy i najbardziej się boję przewlekłego zapalenia trzustki. Chciałabym żeby to było helicobacter bo to można wyleczyć....
            • lara_35_35 Re: Chora trzustka ? 26.10.21, 08:36
              To jednak nie helicobacter , szukam dalej jest już dużo lepiej ale nie do końca tak jak powinno byc , czuje pobolewanie nie konkretnie z lewej strony ale całego brzucha, bardziej jelita, może to poprostu zatrucie albo jakieś zakażenie jelit i musi trochę potrwać.... może ktoś się podzieli swoim doświadczeniem w podobnych dolegliwościach.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka