Dodaj do ulubionych

POMOCY!!!!

20.12.04, 21:49
Przepraszam ze temat raczej z forum seksuologia, ale tamto zostalo zamkniete
i musze zglosic sie tutaj, mam nadzieje ze bedziecie zdolni mi pomoc.

Otoz sprawa ma sie tak: jestem z dziewczyna juz jakis czas ( pol roku ) i
chcielibysmy rozpoczac wspolzycie. Przy ostatniej probie moj penis nie byl
wystarczajaco twardy, po prostu nie moglem go wlozyc do pochwy. Po paru
minutach staran calkowicie zwiądł i dalismy spokoj. Jestem totalnie zalamany,
mam dopiero 18 lat i nie wiem co ze mna. Prosze pomozcie. Co radzicie? Moze
dluzsza gra wstepna? Moze jakies witaminy na potencje?Czy to normalne
przy "pierwszym razie"? Czy takie rzeczy sie zdarzaja? Wiem, ze to sprawa dla
seksuologa, lecz mieszkam w malym miasteczku i nie mam do takowego dostepu.
Dodam, ze podczas pieszczot jestem podniecony ( np, zwykle dotkniecie jej
reki, musniecie warg strasznie mnie podnieca, powoduje stwardnienie czlonka
(nie calkowite)),lecz jak dochodzi co do czego to klapa... :/ Strasznie sie
przejmuje, bo objawy sa identyczne jak objawy impotencji,a mam dopiero 18
lat... Jak sobie z tym poradzic? Czy to moze przejsc? Czy mial ktos podobny
problem?Prosze pomozcie! Bede bardzo wdzieczny....

Zrozpaczony
Obserwuj wątek
    • mysiam1 Re: POMOCY!!!! 20.12.04, 22:23
      Strasznie się przejmujesz - to chyba klucz do Twojego problemu ;-). Poczekajcie
      jeszcze następne pół roku (no, może mniej ;-) ), nie ma się co spieszyć :-)))
      • desperate1 Re: POMOCY!!!! 20.12.04, 22:28
        A wiec myslisz ze nie ma sie czym przejmowac? to normalne?
        • mysiam1 Re: POMOCY!!!! 20.12.04, 22:44
          Hm, nie jestem lekarzem ;-). Myślę jednak, że jak się człowiek za dużo
          przejmuje, to nic mu nie wychodzi ;-)). Cieszcie się sobą, uczcie się siebie, a
          reszta...przyjdzie sama z jakiś czas :-).
          A tak nawiasem mówiąc - jesteście odpowiednio zabezpieczeni? Bo strach przed
          ciążą też może tak blokować.
        • lipa55 Re: POMOCY!!!! 20.12.04, 22:45
          pewnie, że normalne
          przecież to pierwszy raz!
          myślisz, że powinieneś być jak sex machine?
          • desperate1 Re: POMOCY!!!! 20.12.04, 22:55
            Jestesmy zabezpieczeni... To wlasnie jak zalozylem prezerwatywe zwiądł... Moze
            rzeczywiscie za duzo sobie wkrecam...ale jak macie jeszcze jakies porady to
            chetnie skorzystam... Dzieki za wszystko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka