IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 20:28
Chciałabym się dowiedzieć, kto miał doświadczenia z Vilcacorą. I jakie.
Chciałabym wziąć kurację oczyszczającą.
dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: jaga Re: VILCACORA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 05:03
      Bardzo sobie chwale. Jakies trzy lata temu wyleczylam Vilcacora tradzik
      rozowaty. Przed wlasciwa kuracja robilam kuracje oczyszczajaca. Przez kilka
      pierwszych dni moze powodowac lekka biegunke.Zadnych innych skutkow ubocznych
      nie zauwazylam.Przyjemnego oczyszczania zycze!
    • poziomka8 Re: VILCACORA 05.01.05, 06:40
      póki co-pozytywne
      bliska mi osoba leczona była Vilcacorą z dobrym skutkiem;
      myślę,że jeśli chodzi tylko o kurację oczyszczającą śmiało możesz spróbować ;)
    • Gość: Vilcacora Re: VILCACORA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.05, 07:47
      Vilcacora to takie panaceum na wszystko!"Zbierze,wymłóci i chłopa
      przewróci<Vistula>.A napewno oczyści ci dokładnie kieszeń!Lek.
    • jacek1956 [...] 05.01.05, 12:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • snajper55 Podziękowaia dla Orissy. Wiadomo za co. :)) __nt 06.01.05, 21:49

    • Gość: pyt. Re: VILCACORA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 21:48
      wyciągam wątek:))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka