Dodaj do ulubionych

czerwone pieprzyki..

IP: 81.144.240.* 02.02.05, 16:32
Obserwuj wątek
    • Gość: cron Re: czerwone pieprzyki.. IP: 81.144.240.* 02.02.05, 16:35
      Ostatnio pojawily mi sie na klatce piersiowej jakies dziwne czerwone pieprzyki..
      Wie ktos moze co to za cholera?
      Wygladaja oblesnie i mam ich jak narazie 3
      • roseanne Re: czerwone pieprzyki.. 02.02.05, 16:40
        najczesciej znikaja...
        poobserwowac inne pieprzyki na konto zmian koloru, wypuklosci, wielkosci

        jak wszystko ok to sie nie martwic
    • Gość: cron Re: czerwone pieprzyki.. IP: 81.144.240.* 02.02.05, 16:35
      Ostatnio pojawily mi sie na klatce piersiowej jakies dziwne czerwone pieprzyki..
      Wie ktos moze co to za cholera?
      Wygladaja oblesnie i mam ich jak narazie 3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka