IP: *.upc.chello.be 10.02.05, 11:47
mialam miesiaczke ktora trwala 5 dni. skonczyla mi sie tydzien temu ale
ciagle mam zawroty glowy i bola mnie jajniki. czy w 13tym dniu cyklu mozna
robic test czy to moze za wczesnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: myszka Re: co robic IP: *.upc.chello.be 10.02.05, 11:52
      i jeszcze do tego przy ostatnim stosunku straszny bol odczuwalam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka