Gość: myszka IP: *.upc.chello.be 10.02.05, 11:47 mialam miesiaczke ktora trwala 5 dni. skonczyla mi sie tydzien temu ale ciagle mam zawroty glowy i bola mnie jajniki. czy w 13tym dniu cyklu mozna robic test czy to moze za wczesnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: myszka Re: co robic IP: *.upc.chello.be 10.02.05, 11:52 i jeszcze do tego przy ostatnim stosunku straszny bol odczuwalam. Odpowiedz Link Zgłoś