Gość: łysy IP: 217.17.45.* 15.03.05, 12:18 Czy ktoś słyszał o tym preparacie? Działa? Będę wdzięczny za komentarze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ula Re: NANOGEN IP: *.chello.pl 15.03.05, 13:39 Jesli jesteś łysy to napewno ci nie pomoże! www.salvo-polska.pl/ Wyobraź sobie jak musiałbyś się zachowywać uzywając tego "cudownego" środka (zakładając że całkiem łysy nie jesteś): poruszać się sztywno jak kukła, nosić ubranko pod kolor owłosienia, nie dotykac i nie czesać włosów w ubraniu, chcąc się oprzec wygodnie w fotelu lub położyć chocby na chwilkę - wkładac czepek kąpielowy, w przeciwnym razie - nici z efektu bujnej czupryny i na wszystkim - dowody twoich próżnych zabiegów. Już lepiej być łysym! Odpowiedz Link Zgłoś
arnick_a Re: NANOGEN 15.03.05, 14:17 Po co komu bujna czupryna pod czepek kąpielowy? Przecież to tylko kłopot! Pewnie, że lepiej być łysym. Arni Odpowiedz Link Zgłoś