IP: 217.17.45.* 15.03.05, 12:18
Czy ktoś słyszał o tym preparacie? Działa?
Będę wdzięczny za komentarze
Obserwuj wątek
    • Gość: ula Re: NANOGEN IP: *.chello.pl 15.03.05, 13:39
      Jesli jesteś łysy to napewno ci nie pomoże!
      www.salvo-polska.pl/
      Wyobraź sobie jak musiałbyś się zachowywać uzywając tego "cudownego" środka
      (zakładając że całkiem łysy nie jesteś):
      poruszać się sztywno jak kukła, nosić ubranko pod kolor owłosienia, nie
      dotykac i nie czesać włosów w ubraniu, chcąc się oprzec wygodnie w fotelu lub
      położyć chocby na chwilkę - wkładac czepek kąpielowy, w przeciwnym razie - nici
      z efektu bujnej czupryny i na wszystkim - dowody twoich próżnych zabiegów.
      Już lepiej być łysym!
      • arnick_a Re: NANOGEN 15.03.05, 14:17
        Po co komu bujna czupryna pod czepek kąpielowy? Przecież to tylko kłopot!
        Pewnie, że lepiej być łysym.
        Arni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka